سفارش بافت انواع پارچه پیراهنی مردانه کشی

سفارش بافت انواع پارچه پیراهنی مردانه کشی معمولا با نخ لاکرا خیلی کم و محدود انجام می شود و به ندرت بتوان پارچه ای که کش پود آن به اندازه باشد را با نرخ مناسبی یافت، آیا می دانید چرا؟
باید به نسبت حوزه نساجی کشور اعتراف کنیم که صنعت بیماری داریم و پارچه بافی و تولید انواع پارچه در ایران جزو راکد ترین صنف هایی قرار گرفته که تعداد زیادی از ابر قدرت های این حوزه را تسلیم و یا حتی ورشکست نموده است.
در این چنین اوضاعی متاسفانه تولیدکنندگانی که کیفیت مناسبی را نیز به بازار ارائه می دهند تبلیغات درستی انجام نداده و خیلی کم در بازار شناخته شده اند که تماما نشان از ضعیف عمل کردن واحد فروش این نساجی ها دارد.

پارچه آیدا سیاست کاری خود را متمرکز بر فروش بر طبق تحقیقات میدانی و اصولی که برای تولیدات خود در نظر گرفته انجام می دهد و برای انواع پارچه پیراهنی های کشی سفارش بافت را نیز قبول کرده و برای هر طرحی که مشتری داشته باشد می تواند در کمتر از ۲۰ روز کاری تیراژ مد نظرش را تحویل دهد.
کمتر از واسطه های بازار خرید کنید و به جایش صبر کنید تا ماشینی که قرار است تولید سفارش شما را انجام دهد مستقیما تولیدات مد نظرتان را انجام و تحویلتان دهد تا هزینه های کمتری بابت خرید پارچه پیراهنی کشی انجام داده باشید و با همین روش ساده کوتاه کردن دست واسطه ها از معاملاتتان بیشتر سود کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.