خرید پارچه بیمارستانی تترون

خرید پارچه بیمارستانی تترون را معمولا مراکزی که تولید تجهیزات پزشکی دارند، انجام می دهند و به دنبال ارزان ترین نرخ می گردند تا قیمت ساک بیماری که ارائه می دهند کمتر بوده و برای مشتری نهایی مناسب گردد.
اگر به بازار پارچه های بیمارستانی دقت کنید، پارچه ارزان خواهان بیشتری داشته و بازار داغ تری دارد. متاسفانه اکثر مراکز درمانی و بهداشتی کشور رو به خرید ارزان ترین البسه و ساک های بیمار آورده اند و گاهی با اینکه مرکز درمانی هستند کیفیت را فدای قیمت کرده و به فاکتور های اصلی از جمله رنگ پس ندادن، آب ژاول بودن پارچه ها و همچنین کیفیت بالای رنگرزی که از لحاظ پوستی مشکلی برای بیماری که آن را به تن می کند پیش نیاید توجه نکرده و تنها به دنبال این هستند که پارچه ای سبک با قیمت پایین پیدا کنند و با همه این اوصاف نسبت به تسویه های خود نیز بدقولی کرده و داد تولیدکنندگان طرف قراردادشان را در آورده اند.
با این چنین شرایطی که برای خرید پارچه بیمارستانی از طرف مشتری پیش می آید طبیعتا تولیدکننده پارچه به دنبال خط مشی می گردد تا بتواند کیفیت مرغوبی را با کمترین سود به مشتریانی که اعتبار دارند ارائه دهد تا بتواند هنوز هم سرپا ایستاده و به رقابت در بازار ادامه دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.