خرید قواره ای پارچه گیپور مدل توری

آیا دلتان نمی خواهد پارچه گیپور جدیدی که مدل توری نام دارد را به صورت قواره ای خرید کنید؟ از پاساژ رفتن و به دنبال پارچه های شیک و مجلسی گشتن و نیافتن طرحی را که مد نظرتان است خسته نشده اید؟
پارچه های گیپور به تازگی در بین خانمهای ایرانی مد شده است، زیرا پارچه زیبا و شیکی است که می توان برای لباس مجلسی با تنوع طرح و مدل زیادی از آن استفاده کرد.
به طوری که حتی اگر آستر آن را نیز عوض کنید طبیعتا تیپ و مدل شما تغییر خواهد کرد. خانمها هم عاشق خاص بودن و تنوع هستند که این پارچه به خوبی این حس را در آنها ارضا خواهد کرد.
اما زیبایی گیپور را نیز نباید نادیده گرفت و دوختش را به هر خیاطی ندهید، سعی کنید زیباترین لباسی که قرار است بپوشید را با گیپور بدوزید. به عنوان مثال به عکس روبرو نگاه کنید، یک پیراهن ساده که سرشانه شخص آستر ندارد و شاید همین تنوع زیبایی خاصی به لباس بخشیده و به این حد قشنگ به چشم می رسد در حالیکه نه شلوغ است و نه هزینه زیادی بابت خریدش خرج شده است.

نظر شما چیست؟ آیا دلتان نمی خواست کسی مرکزی را به شما معرفی می کرد تا بتوانید به صورت قواره ای و جزئی نیز پارچه گیپور یا توری را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید؟
پارچه آیدا انواع گیپور را با قیمت مرزی برای مشتریانی که در زمینه خرید قواره ای هماهنگ کرده اند ارسال از طریق پست پیشتاز خواهد داشت و در مناسبت هایی همچون عید نوروز هزینه ارسال برای مشتریان رایگان خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.