خرید قواره پارچه لباس مجلسی گیپور زنانه

خرید قواره های پارچه لباس مجلسی گیپور یا نمونه تور های شیک سنگ دوزی شده زنانه را چرا با قیمت بسیار ارزان تر از بازار شهری که زندگی می کنید انجام نمی دهید و همیشه خود را مستلزم پرداخت هزینه های گزاف جهت خرید پارچه مجلسی می کنید؟
یکی دو ماه پیش یکی از همکاران واحد فروش که برای مراسم عقد و عروسی یکی از بستگان خود به شهرستانی که اهل آنجا بود سفر کرد و هنگام برگشت تعریف می کرد که تمام پارچه هایی که خودمون برای فروش به مشتری فلان قیمت حتی قواره اش رو می فروشیم خیلی از اقوام با نرخی دو یا سه برابر خریده بودن و وقتی من گفتم با این قیمت می تونستید از طریق سایت و شرکت ما تهیه کنید همه با تعجب خیره خیره مرا نگاه می کردند که آیا همین پارچه می شد؟
خانم های عزیز برای خرید پارچه های خود خصوصا مدل های مجلسی گیپور چرا آسان ترین و ارزان ترین راه را انتخاب نمی کنید؟
بهانه اینکه باید جنس پارچه را دید و یا اینکه ممکن است بعد از واریز هزینه پارچه دستم نرسد به سر رسیده و زمان بهانه جویی هایی به این مدل نمانده است، بلکه کافیست نگاهی به اعتبار سایت مرجعتان در گوگل بیندازید و متوجه شوید آیا ممکن است آن مرکز کلاهبردار از آب در بیاید.
کافیست از طریق ایمیل از نمونه قواره های پارچه گیپور مجلسی و همچنین تور سنگ دوزی شده سایت پارچه بازار مطلع شده و نسبت به خرید آن اقدام کنید تا به جای اینکه هر شش ماه یکبار یک قواره پارچه خریداری کنید در هر ماه یکی از شیک ترین قواره های شرکت را صاحب شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.