واردات بهترین مدل پارچه گیپور خارجی فرانسه

دلتان نمی خواهد از آخرین اخبار مربوط به واردات بهترین و زیباترین مدل پارچه های گیپور خارجی از جمله نمونه های ترک یا فرانسه باخبر گشته و از آنها مطلع شوید؟
پارچه گیپور از چه جنسی است و چه مدل یا نوع پارچه ای را در بازار به نام گیپور می شناسند؟
خیلی از تازه عروس هایی که قصد دارند لباس عروس خود را از بهترین و زیباترین پارچه های دانتل یا گیپور بدوزند سوال متداولی را می پرسند که این دو پارچه متفاوت هستند؟ آیا راه تشخیص ساده ای برای شناخت پارچه گیپور وجود دارد؟
پارچه گیپور از الیاف پنبه و ابریشم بافته می شود، به زبان ساده تر نخ های خیلی نرم را کنار یکدیگر بافت می کند و زمینه ای برای این گلدوزی ها و بافت وجود ندارد بلکه خانه های شکوفه یا هر طرح دیگر گیپور کنار دیگر قرار می گیرند. یعنی پشت و روی پارچه یکی است. حال ممکن است در بعضی از جنس های اصل و بسیار گران قیمت تر پشت پارچه حالت صاف تری داشته و بتوان پشت و روی آن را تشخیص داد.

شناخت پارچه گیپور اصل و نحوه تشخیص آن

تنها کافیست پارچه را نگاه کنید و ببینید آیا شکوفه های کار شده یا الیاف و خامه دوزی کار بر روی زمینه تور یا حریر است؟ در این حالت شما با پارچه دانتل روبرو هستید اما اگر قواره در دسترس شما هیچ زمینه ای نداشته و نرم و لطیف بافت برجسته ای داشته باشد. پارچه گیپور در دستان شما خواهد بود.

پارچه گیپور اصل

اگر به عکس بالا دقت کنید می بینید که الیاف ابریشم با ظرافت خاصی کنار هم قرار گرفته و خالق طرح زیبایی از پارچه گیپور فرانسوی اصل به وجود آورده اند که جزو شیک ترین مدل پارچه های بازار است.

خرید اینترنتی پارچه گیپور فرانسوی اصل

نمونه ای که در عکس بالا دیدید و برای تشخیص پارچه گیپور در اختیار شما قرار گرفته بود، را می توان در رنگبندی نزدیک به ۷ الی ۸ رنگ در سایت های اینترنتی، فروشگاه های آنلاین و کانال های تلگرامی جستجو کرد.
برای خرید اینترنتی لازم نیست حتما مغازه خاصی تشریف ببرید و ناراحت از این مسئله باشید که ای کاش در شهر شما نیز پارچه گیپور فرانسوی اصل وجود داشت.

پارچه گیپور اصل
پارچه گیپور اصل

دو عکس بالا رنگبندی کامل پارچه گیپور فرانسوی زری را در اختیار مخاطبین سایت پارچه بازار قرار می دهد تا بتوانند از طریق پرداخت آنلاین و خرید اینترنتی اقدام به خرید پارچه گیپور نموده و خیلی سریعتر از همیشه قواره مورد نظر خود را تهیه کنند.
اگر قصد خرید آنلاین را دارید تنها کافیست از طریق تلگرام و یا پیامک لیست قیمت را درخواست داده و سپس از طریق درگاه پرداخت آنلاین پارچه آیدا اقدام به واریز وجه مورد نظر خود نموده و آدرس و کدپستی خود را برای ارسال پستی در اختیار واحد فروش ما بگذارید.
زیباترین پارچه های گیپور را به این روش خریداری کنید تا جزو ستاره های مجالسی باشید که در آن حضور می یابید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.