تولید پارچه پیراهنی کردی حریر

آیا می دانستید انواع پارچه پیراهنی کردی زنانه از جمله جنس حریر که جزو محصولات وارداتی کشور است را در نساجی داخلی تولید نمود و بسیاری از هزینه های واردات، گمرک یا چتربازی آن را کاهش داد؟
اگر در زمینه پارچه های مجلسی یا محلی فعالیت داشته باشید، خصوصا در منطقه غربی کشور از جمله استان کردستان باشید، طبیعتا یکی از اجناسی که جزو لاینفک مغازه شما خواهد بود پارچه حریر است که برای لباس محلی کردی خانم ها و زنان این منطقه بسیار مناسب بوده و همیشه شاهد فروش تیراژ بالایی از آن هستیم.
اما واردات این پارچه های خارجی به سادگی انجام نمی شود و حتی اگر به صورت چتربازی نیز وارد شوند باز هم هزینه های بالایی بابت حمل و نقلشان پرداخت می گردد و ریسک بالایی نیز خواهد داشت و علاوه به علت حمایت از تولید ملی تصمیم گرفتیم تا تعدادی از ماشین های نساجی و کارخانه را در زمینه نمونه بافی پارچه های خارجی از جمله چند نمونه حریر کرده و انواع آن را در ایران با هزینه بسیار کمتر تحویل مشتری دهیم.
اگر قصد دارید تا با کمترین هزینه پارچه پیراهنی کردی درخواستی تان را برایتان نمونه بافی کنیم، کافیست آدرس مستقیم نساجی را از سرکار خانم لیلی محمدی گرفته و یکی دو متر از آن را برایمان پست کنید تا در کمتر از ده روز کاری نمونه ای مشابه آن را به شما عزیزان تحویل دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.