بهترین فروشنده عمده پارچه پیراهنی پلی استر

از نظر شما بهترین فروشنده عمده پارچه پیراهنی پلی استر کدام برند در بین تولیدکنندگان داخلی کشور است؟ چه فاکتور هایی را در این انتخاب دخیل دانسته و موثر می دانید؟
در اصل روی صحبتمان با تولیدکنندگان پیراهن مردانه است، گرچه یکی از اصلی ترین مشتری های پارچه پیراهنی در تیراژ بالا بنکدارانی هستند که ماهیانه نزدیک به چندین هزار متر و حتی گاهی بیشتر از خود تولیدکنندگان پوشاک پارچه پیراهنی با تنوع بالا دارند اما عملا واسطه معامله محسوب شده و درصدی به نرخ فروش اضافه نموده و برای تولیدکننده همکاری با او سود زیادی نخواهد داشت.
بهترین راه و روش برای کسب سود بیشتر در فروش پیراهن هایی که تولید نموده اید، ارتباط مستقیم با تولیدکننده پارچه پیراهنی است.
هنگامی که شما تولیدکننده ای را می یابید توانسته اید با سورس اصلی بافت پارچه مورد نیازتان ارتباط برقرار کرده و پس از چندین معامله نقدی با اثبات خوش حسابی چک و تضمین هایتان را نیز به دست او به عنوان نفر اول این چرخه تولید می سپارید.

اما کدام برند را بهترین تولیدکننده و فروشنده پارچه پیراهنی پلی استر می دانید؟
آیا تنها کیفیت برتر نشان از بهتر بودن مجموعه فروش داشته یا قیمت نیز می تواند در تصمیم گیری شما تاثیر گذار شود؟
عزیزان پارچه ای را تهیه کنید که مشتری های شما می شناسند و از برند بودن و برتری مجموعه تولیدش آسوده خاطرند تا به این صورت بتوانید به آن ها بفهمانید که با بزرگان حوزه نساجی کشور دست همکاری داده اید و به این شکل حتی اگر نرخ گران تری را نیز به آن ها اعلام کنید به علت داشتن پشتیبانی و عقبه بزرگی در بازار می توانید آن ها را مجاب به خرید پیراهن های خود کنید.

پارچه آیدا همان مرکز تولید و فروشی است که تمامی آقایان به عنوان تولیدکننده برتر کشور در زمینه انواع پارچه پیراهنی می شناسند و می تواند اعتبار مجموعه شما را نیز افزایش دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.