بهترین جنس پارچه کت شلواری مردانه

اکثر آقایان بهترین جنس پارچه کت شلواری مردانه را فاستونی پشمی می دانند در حالیکه گاهی برای مدل های اسپرت مرغوب ترین کار مدل پلی استر فاستونی یا شبه فاستونی های جدید است.
تفکر اینکه هر چقدر پول بیشتری برای خرید پارچه کت شلواری پرداخت کنید، می توانید خوشتیپ تر و همچنین شیک پوش تر به نظر بیایید را به کل از یاد ببرید.
قرار نیست تمامی پارچه های گران قیمت مناسب تیپ و شخصیت شما و همچنین محلی که قرار است آنجا کت شلوارتان را بپوشید باشند.
به عنوان مثال آن هایی که در واحد های صنعتی یا تولیدی کارخانجات و شرکت ها فعالیت دارند بهتر است از پارچه های فاستونی یا کت شلواری با درصد پشم کمتر از ۲۰ درصد استفاده نمایند، زیرا با خشک بودن و رپ بودن بیشتر پارچه می توانند پوششی مناسب با وظیفه خود داشته باشند.
آقایانی که کار دولتی داشته و در یکی از بخش های خصوصی یا ارگان دولتی شاغل هستند، برعکس هرچقدر درصد پشم فاستونی که برای کت شلوار استفاده نموده اند بیشتر باشد شیک تر و خوش پوش تر به نظر خواهند رسید.

و اما تاجران عزیز که قشر خاصی از جامعه به عنوان افراد ثروتمند هستند، توجه داشته باشند که برند بودن کت شلواری که پوشیده اند بیشتر از جنسش بر روی اعتبار آن ها موثر می شود.
از برند های به نام و صاحب شهرت در بازار خرید هایتان را انجام دهید و عملا با هر دست کت شلوار خود پولداری تان را به رخ رقبا و مجموعه هایی که قرار است با شما وارد مذاکره شوند بکشید.

پارچه آیدا می تواند بهترین اجناس را برای دوخت پارچه کت شلوار در اختیار واحد های تولیدی کت شلوار مردانه در سراسر کشور قرار دهد تا پوشاک مردانه مرغوبی را به مشتریان جزئی تر تحویل دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.