قیمت پارچه فاستونی تافته در بازار رقابتی

آیا می دانید قیمت پارچه فاستونی با بافت تافته یا گاباردین در بازار رقابتی پوشاک امروزه به چه صورتی اعلام می شود؟
چند روز پیش با تولیدکننده ای که صاحب یکی از به نام ترین برند های بازار در زمینه پارچه بود صحبتی داشتیم، جمله پایین را اعلام کرد:
” دیوانگی است اگر با ۱۰۰ الی ۲۰۰ تومان سود در هر متر پارچه کسی بخواد فروش داشته باشد.”
نظر شما چیست؟
آیا شما نیز معتقدید که برای جبران اوضاع کسادی بازار امروز ایران تولیدکننده یا حتی فروشنده عمده و جزء باید سهم سود هایشان را بالا ببرند تا بتوانند در یک خرید امروز جبران فروش های نداشته را در روز های قبل انجام دهند؟
ما با تفکر سود بالا برای فروش بسیار مخالفیم.
یکی از پارچه های فاستونی مورد نیاز در منطقه غربی خصوصا کردنشین کشور پارچه هایی است که بافت تافته دارند یعنی بافتشان عین میل قلاب بافی و سیخ بافتنی یکی رو و یکی زیر است که برای لباس محلی و همچنین کت و شلوار در مناطق دیگر پارچه بسیار محبوبی است.
اما قیمت است که سرنوشت فروش های یک تولیدکننده و عامل فروش را تعیین می کند، وفتی شما سود هایتان را بسیار جزئی و نزدیک به صفر در نظر بگیرید از نظر رقبا عملی شبیه دیوانگی انجام داده اید، اما با این کار تیراژ فروشتان را نزدیک به ۱۰۰ درصد بالا برده و عملا میزان سودی که در هر بار فروش آن ها به دست می آید شما چندین برابرش را صاحب شده اید و به این راه حل ساده برند محبوب مشتریان نیز خواهید بود.

شما نیز به صورت امتحانی این سیاست ارائه و عرضه پارچه را در زمینه فاستونی تافته نزدیک به شش ماه عملی نمایید و به صورت تجربی خودتان ببینید که تا چه حدی فروشتان افزایش می یابد.
پارچه آیدا یکی از دلایل موفقیتش همین روش کاهش دادن سود تا حداقل و کمینه بوده است که توانسته در مدت زمان بسیار کوتاه پارچه انتخاب شده از طرف مشتریان انبوه باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.