انواع پارچه لباس کاری مدل کجراه

پارچه لباس کاری انواع مختلفی دارد که یکی از دسته بندی هایش بافت مدل کجراه است که حتی ممکن است از جنس کتان یا فاستونی نیز باشد.
ابتدا باید بدانیم کجراه منظور بافت پارچه است به طوریکه ممکن است در بین پارچه های جنس کتان یا فاستونی و لی نیز بافت کجراه داشته باشیم. اما عرفی که در بازار خرید و فروش پارچه به وجود آمده است محصولات ترگال را به دو دسته ساده و کجراه تقسیم بندی کرده اند که طرح ساده را ترگال و ترگال کجراه را با نام کجراه می شناسند.
بیشترین مصرف آن در استفاده برای پارچه خام لباس کاری است که چندین مدل مختلف بسته به گرماژ پارچه و همچنین کیفیت رنگرزی آن وجود خواهد داشت.
۲۴۵ گرمی سبک ترین کجراهی است که گاها برای لباس کارهایی که وزن بالا نیاز نداشته و قیمت برای تولیدکننده مهم ترین فاکتور است به کار خواهد رفت. اما حرف استفاده از پارچه کجراه لباس کاری ۲۹۰ و ۳۰۵ گرمی است که غالبا در بازار همیشه بین نام پارچه و گرماژ واقعی حدود ۵ الی ۱۰ گرم اختلاف خواهد بود.
اگر قرار است انواع پارچه لباس کاری را برای خود تهیه کنید از محصولات ترگال کجراه، کتان پنبه ای و همچنین فاستونی های ویسکوز یا درصد پایین پشم بهره مند شوید تا آرشیو انواع لباس کار شما تکمیل باشد.

پارچه آیدا می تواند انواع پارچه کجراه لباس کاری را برای مشتریان خود ارسال نموده و قیمت های مناسبی را ارائه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.