جدیدترین انواع پارچه لباس کردی زنانه

خانم های منطقه غربی می دانید از کجا می توانید جدیدترین انواع پارچه لباس کردی زنانه را با قیمت بسیار مقطوع و نزدیک به نرخ وارداتی تهیه کرده و حتی برای خرید های عمده اشانتیون هایی از جمله جلیقه یا شال و لچک تحویل بگیرید؟
همیشه خانم های کرد زبان در ماه حداقل یک قواره پارچه کردی را خریداری می نمایند که ممکن است ساده یا مجلسی که بیشتر کار های منجق دوزی، سرمه دوزی و خامه دوزی را شامل می شود.
البته باید اشاره کنیم که مدل های ساده نیز امروزه بسیار شیک شده اند و خیلی کم در مغازه های جزئی فروش می توان طرح های ساده قدیم را پیدا کرد.
طبیعی است که با مدگرایی و توجه بیش از حد خانم ها به پوششان حتی پارچه های ساده نیز قیمت های فوق العاده گرانی خواهند داشت و داد آقایان را به عنوان کسی که قرار است هزینه نهایی را پرداخت نماید در خواهد آمد.

همین چند وقت پیش در یکی از سایت های خبری در رابطه با قیمت قواره های لباس کردی متنی نوشته شده بود که هزینه خرید این پارچه ها و قواره ها نزدیک به یک میلیون نیز شده و همه از این اوضاع ناراضی و درخواست بررسی و پیگیری دارند تا واردکنندگان خصوصا در استان های غربی از جمله کردستان و کرمانشاه کمی سود کمتری برداشته و قیمت پارچه های لباس کردی مدل مجلسی را پایین تر بیاورند.

ما در شرکت پارچه آیدا با مرکزیت یکی از دفتر فروش های اصلی در شهری مرزی در استان کردستان، قواره های پارچه لباس کردی را با قیمتی باورنکردنی و نزدیک به نرخ دبی این کار ها برای عزیزان از طریق باربری یا پست ارسال خواهیم کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.