واحد تکمیل پارچه آیدا

از شرایط تکمیل و واحد همکاری پارچه آیدا در رابطه با تکمیل انواع پارچه خبر دارید؟ و به عنوان مشتری که به این مورد نیاز داشته باشد، با مجموعه مذاکراتی داشته اید؟
واحد تکمیل منظور فعالیتی است که روی پارچه خام انجام می شود تا شکل و شمایل آن دقیقا عین همانی شود که مصرف کننده جزء از آن استفاده می کند.
اگر پارچه از نخ رنگی تولید شده باشد تنها یک مرحله بابت ثبات رنگ و تکمیل شرایط بافتی به زبان ساده تر بر روی پارچه انجام می شود اما اگر از نخ های غیر رنگی و خام برای بافت پارچه مورد نیاز استفاده شده باشد مرحله رنگرزی و چاپ نیز جزو عملیات تکمیل پارچه قرار خواهند گرفت.
اگر پارچه خامی داشته باشید و بخواهید با جدیدترین متد روز آن را به سلیقه خود و متفاوت از سایر برند ها تکمیل کنید می توانید خصوصا در زمینه چاپ راکتیو آن با ما ارتباط گرفته و از ما بخواهید تا در این رابطه برای شما کاری انجام دهیم.

فراموش نکنید واحد تکمیل پارچه باید به گونه ای انجام شود که پارچه آبرفت نداشته باشد یا اگر از الیاف طبیعی مانند پنبه در بافتش استفاده شده که جزو طبیعت نخش است که آب برود آبرفتش در حداقل باشد.
همچنین رنگی که برای تکمیل به کار می رود نباید جزو رنگ هایی باشد که تنها قیمت تمام شده پارچه را کم می کنند و به درد در اختیار گرفتن بازار برای بازه کوتاهی می خورند. زیرا قرار است برندی که استفاده می کنید پارچه ای باشد که به صورت دائمی از آن مصرف خواهید داشت نه اینکه تنها خرید اولتان سبب شود کلی ضرر هم بکنید.

شرکت پارچه آیدا تمامی تکمیل پارچه هایش را به صورت تخصصی و با ریزبینی کامل و گروه متخصص جوان انجام داده و برای تمامی پارچه هایش تضمین در نظر گرفته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.