محصولات و تولیدات شرکت پارچه آیدا

با دیدن گالری محصولات و تولیدات شرکت پارچه آیدا می توانید بیشترین تنوع را در کمترین زمان ممکم از انواع پارچه مشاهده کرده و خرید مناسب تری با هزینه کمتر انجام دهید.
شاید از خود پرسیده باشید که شرکت پارچه آیدا چه محصولاتی را به بازار ارائه می دهد و شرایط همکاری آن به چه شکلی خواهد بود؟
در ابتدای شروع فعالیت در زمینه فروش انواع پارچه فاستونی تمرکز کرده و توانسته یکی از برند هایی که اکثر فاستونی های پلی استر ویسکوز یا حتی با درصد پشم متفاوتی که حاشیه نویس پارچه آیدا داشته باشند به بازار عرضه نماید.
در زمینه تولید و پخش پارچه پیراهنی نیز فعالیت گسترده ای در بازار داشته و مدل های مختلفی از جمله پارچه پلی استر، پنبه ویسکوز، پنبه فلامنت، پنبه خالص، پوپلین یا پارچه پیراهنی های کشی را با قیمت های بسیار عالی ارائه دهد که در صورت سفارش بافت از طرف شما برای هر متر حدود ۵۰۰ تومان کاهش هزیه خرید خواهید داشت.

اگر قصد دارید از انواع پارچه ها و محصولاتی که ما توزیع می کنیم باخبر شده و در این زمینه اطلاعات خود را بالا ببرید پیشنهاد می کنیم تا سایت پارچه بازار ما را مطالعه نموده و دید بازتری نسبت به مجموعه پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.