نمونه کار پارچه آیدا

سابقه و یکی از فاکتور های اعتبار هر شرکت تولیدکننده و عامل فروشی نمونه کار هایی است که در بازار ارائه کرده و توانسته به فروش برساند و اسم و رسم خود را در بازار افزایش دهد، که طبیعتا پارچه آیدا نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.
پارچه آیدا یکی از شرکت های بازرگانی پارچه می باشد که اکثرا در زمینه سفارش بافت با مشتریان حتی بنکداری و جزئی خود فعالیت می کند تا دقیقا همان پارچه ای که مشتری نیاز دارد به دست او رسانده و واسطه ها را در بازار پارچه حذف نماید.
در زمینه صادرات نیز گروهی را مسئول نموده و سالیانه تیراژ بالایی از پارچه های تولیدشده اش را به خارج از کشور صادر می نماید.
طبیعتا برای شمایی که بار اول است قرار بر این شده با مجموعه شرکت پارچه آیدا همکاری نمایید سابقه شرکت مهم بوده و دلتان می خواهد تعدادی از مشتری های ما را شناخته و با دید بازتری نسبت به همکاری با ما اقدام نمایید.

پرده رویال یکی از مراکز پخش بزرگ فروش پرده در تهران واقع در میدان ولیعصر یکی از مشتری های خوب ما در زمینه پارچه پرده ای می باشد که معمولا سفارشاتی که پارچه های چینی در ایران خواهان داشته باشند را به صورت مونوپل سفارش بافت خواهد داشت.

چرا شما نمی خواهید یکی از مشتریان ما باشید تا به صورت رایگان برایتان تبلیغات کرده و تعداد مشتری هایتان را افزایش دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.