نحوه همکاری با شرکت پارچه آیدا

آیا می دانید نحوه همکاری با شرکت پارچه آیدا جهت خرید و فروش و تهیه انواع پارچه هایی که بنکداران، تولیدکنندگان پوشاک و حتی حوزه صنعت یا مغازه داران جزء نیاز دارند به چه صورت است؟
پارچه آیدا اسمی که این روز ها تقریبا تمامی آن هایی که سر و کاری با پارچه داشته باشند می شناسند زیرا این برند توانسته با تاکید بر رضایت خاطر مشتری در انجام معاملات دل آن ها را به دست آورده و قیمت مناسب را به نسبت کیفیتی که ارائه می کند ارزان تر از همه جا اعلام کرده و با داشتن بالغ بر هزار نیرو در سراسر کشور به راحتی معاملات را برای مشتری های خود به سرانجام برساند.

همین چند ساعت پیش یکی از مشتریانی که چند بار جهت خرید انواع پارچه فاستونی با ما ارتباط گرفته بود خواست که نمونه و سپس خرید اصلی اش را انجام دهد.
در یکی از استان های جنوبی کشور بود و مدام به دنبال این بود تا یکی از تجار بازار تهران را به او معرفی کنیم تا بتواند با خیال راحت تری خریدش را انجام دهد.
شاید چون اولین بارش بود با ما ارتباط گرفته بود اعتماد کردن کمی برایش مشکل می بود، اما با گفتن اینکه ما در تمامی شهر های ایران و همچنین داشتن مشتری در آنجا می توانیم خیال او را راحت کنیم توانست خریدش را انجام دهد و جزو مشتری های ماندگارمان شود.

شما برای اینکه با پارچه آیدا همکاری داشته باشید نیازمند چه فاکتور هایی جهت اعتماد کردن خواهید بود؟
طبیعتا برای بار اول آدرس دفتر مرکزی شرکت را نیاز خواهید داشت و سپس می خواهید تا بار به شهر شما و دستتان برسد سپس تسویه خود را انجام دهید.
از آن جایی که بار ها در معاملات متعدد بازاری ها دیده شده است که هنگامی بار ارسال می شود و مشتری خیال می کند به خاطر اینکه بار در شهرش هست می تواند کلاهبرداری یا حداقل قیمت را بپردازد و یا اینکه تسویه را موکول به بعدا نماید، به هیچ وجه این کار را انجام نمی دهیم، بلکه کسانی را در شهر و استان خود شما معرفی خواهیم کرد تا با خیال راحت پرداختی را با ایشان هماهنگ نموده و سفارشتان را از طریق این همکاری اعلام نمایید بدون اینکه هزینه ای به قیمت اضافه گردد.

برای همکاری با پارچه آیدا تنها کافیست تلفن خود را بردارید، شماره مدیر فروش ما را گرفته و با ایشان در زمینه سفارشتان صحبت کنید، در کمترین زمان ممکن بیشترین سود فروش را شما خواهید داشت، زیرا هزینه های خریدتان بسیار کاهش یافته و توانسته اید خرید هایتان را از سورس اصلی تامین پارچه تهیه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.