معرفی و فروش کیلویی پارچه فاستونی پلی استر

معرفی و فروش کیلویی پارچه فاستونی پلی استر که منظور از فروش کیلویی ضایعات تیکه ای کارخانه خواهد بود را می توان به سادگی از طریق مراجع اینترنتی در زمینه پارچه فاستونی دنبال نمود.
هنگام بافت پارچه های پلی استر معمولا درصدی ضایعات خواهیم داشت که ممکن است از مرحله الیاف و لیف بندی برای انجام فرآیند تولید و یا هنگام طاقه بندی و رنگرزی به جنس پارچه باشد.
الیاف را به شکل دیگری بعدا بازیافت خواهند نمود و یا برای پارچه های درجه های پایین تر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و یا در امر بافت پارچه های ویسکوز از آن استفاده کنند اما خود پارچه هایی که به صورت تکه ای یا قطعه ای به عنوان ضایعات در دستگاه ها انبار می شود را معمولا به صورت مونوپل به شرکت های صنعتی می دهند تا در زمینه تنظیف و پاک کردن دستگاه هایشان یا همچنین استفاده هایی از این قبیل مورد کاربرد قرار بگیرد.
که البته یکی دیگر از مدل های این قطعات از جمله محصولات قواره ای را نیز به عنوان پارچه قطعه ای نیم طاقه ای و قواره ای به مشتریان ثابت خود خواهند داد که بسیار مورد تائید و استقبال تمامی بنکداران جهت فروش با قیمت حراج خواهد بود.

چنانچه به عنوان تولیدکننده ارزان قیمت که نیاز به پارچه قواره یا تکه دارید، می توانید از پارچه فاستونی های پلی استر قواره ای نیز استفاده برده یا از کار های ضایعات نیز در صنعت بسته بندی و تنظیف بهره مند گردید که برای تیراژ بالا کیلویی فروش خواهند رفت که امر نرخ گذاری و همچنین بسته بندی راحت تر باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.