مرکز فروش عمده پارچه فاستونی

شرکت بازرگانی پارچه آیدا یکی از مرکز فروش های عمده پارچه فاستونی در کشور محسوب شده که نرخ های ارزان و دست اولی را به مشتریان خود اعلام کرده و همیشه خدماتی بسیار به صرفه برای آن ها خواهد داشت.
با اینکه یکی دو سال است که در بازار پارچه شاهد رکود وحشتناکی هستیم که همه سرمایه داران و تجار از ریسک سرمایه گذاری کلان ترسیده و به اصطلاح تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نمی گذارند اما باید در هنگام خرید و فروش خصوصا مغازه دارانی که ادعا می کنند متراژ فروششان در ماه به ۲/۳ قبل رسیده است، این باشد که تا جایی که ممکن است نرخ های خرید خود را کاهش دهند تا در همان فروش کم سودی برابر با تیراژ فروش قبلشان داشته باشند.
شرکت بازرگانی آیدا در سایت پارچه بازار این امکان را فراهم کرده تا تمامی مشتریانی که صاحب مغازه، بنکداری، نمایندگی فاستونی و همچنین تولیدی های کت شلوار یا هر دوی این پوشاک به صورت تک هستند به صورت مستقیم و با نرخ نساجی پارچه های مورد نیازشان را تهیه و خریداری نمایند.

شرایط کاری ما به صورت نقد است و برای کمک به عزیزان خصوصا تازه وارد ها، حداقل فروش را یکی دو طاقه نیز در نظر گرفته که عزیزان بهانه ای برای تسویه نداشته و بتوانند هنگام داشتن پول و توانایی مالی خرید هایشان را از سورس اصلی انجام دهند.

گاها هزینه باربری بعضی از معاملات را نیز خود ما به عهده گرفته که بیشتر در مواقع اعیاد مذهبی یا ملی پیش خواهد آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.