شرکت پارچه فاستونی ایرانی

شرکت های معتبری در ایران هستند که مدعی تولید بهترین پارچه فاستونی ایرانی را از نظر کیفی دارند اما از دید مشتریان صحت ادعای کدام یک مورد تائید است؟
ممکن است تعداد زیادی تولیدکننده از بابت تولید پارچه فاستونی بشناسیم و برند های متعددی در این زمینه فعالیت داشته باشند اما اینکه کدام یک از آن ها نسبت به محصولات شرکت تضمین خواهد داشت نکته مهمی است که باید مورد توجه مشتریان قرار بگیرد.
چند وقت پیش یکی از مشتریان خود مجموعه به دنبال یکی از کالیته های ما بود، و از آنجایی که جزو کار های پیش روی خط تولید نبوده بر حساب سفارش یکی از همکاران تولیدکننده از شماره کالیته های مشابه آن ها را به ایشان معرفی کردیم و بابت اینکه جنس را متضمن شویم از تولیدکننده کار خواستیم تا نیم متر پارچه را برای مشتریمان ارسال کند تا از بابت آبرفت در عمل خیالش راحت باشد و همچنین اعتبار ما به خطر نیفتاده باشد.
متاسفانه هنوز که هنوز است هیچ کالیته ای از بابت شرکت نامبرده شده برای مشتری ما ارسال نشده و تنها علتش نیز از لحاظ عقلی و عرفی تضمین نداشتن خود تولیدکننده برای پارچه ایست که بافته است.
نکته دیگری که باید به آن توجه ویژه داشت توانایی تامین است که برای تیراژ های بالا خصوصا در هنگام صادرات یا فروش با تیراژ بالا مدیر تولید از پس آن برآمده و شرکت با کمبود هزینه یا بودجه جهت خرید مواد اولیه مواجه نگردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.