شرایط مونوپل کردن پارچه آیدا

به سادگی از طریق خواندن متن زیر می توان شرایط مونوپل کردن پارچه آیدا برای تمامی سفارشات مشتری دانست و سپس از طریق همین سایت پارچه بازار اقدام نمود.
یکی از رسالت های اصلی شرکت پارچه آیدا تولید انواع پارچه ایرانی با بهترین کیفیت و سپس عرضه آن در کشور به عنوان پارچه ایرانی مرغوب است تا مشتریان خصوصا در مرحله خرید جزئی دید منفی که نسبت به منسوجات ایرانی دارند از بین برده و با دید مثبت تری پارچه های ایرانی را خریداری نمایند.
سپس مسئولیت سنگین دیگری که دارد این است تا عین چندین سال پیش نام نساجی ایرانی را در رابطه با تولید انواع پارچه از جمله کار های سنتی، فاستونی، پیراهنی و پرده ای یا بیمارستانی جزو برترین های جهان شود و با بهترین های دنیا رقابت کند و چرخ صادرات را پر رونق تر از گذشته در این امر نماید.

برای مونوپل کردن، کافیست شما سفارشی را با ما به توافق رسیده و از مدیر فروش سرکار خانم لیلی محمدی درخواست نمایید تا این مدل پارچه و طرح را با کس دیگری در شهرتان، استان یا منطقه و حتی کل کشور کار نکنیم، مطمئن باشید بدون اینکه نیازی به کتبی کردن قرارداد نیز باشد ما تا زمانی که از لحاظ پرداختی شما به قول و قرارتان عمل نمایید در این زمینه هیچ اقدامی انجام نخواهیم داد حتی اگر مشتریان شما مستقیما شرکت تشریف بیاورند باز هم ما مشتری که جزو همکاران ما و پارچه اش مونوپلی است برایمان در ارجحیت قرار خواهد داشت.

کافیست برای پارچه پیراهنی که طرح آن را انتخاب کرده اید، در هر رنگ سفارشی حدود به ۱۲۰۰ متر یا در بعضی از شرایط برای تیراژ های کمتر نیز داشته باشید.
برای پارچه فاستونی حداقل سفارش شما باید ۶۰۰۰ متر باشد تا بتوان دقیقا عین همان چیزی را که می خواهید در پارت های زمانی انتخابی خودتان تحویل دهیم.
همچنین برای پارچه بیمارستانی به علت شرایط رقابتی بازار بسته به نیاز شما در هنگام معامله و سفارش متراژ مورد نیاز را مشخص خواهیم کرد.
برای کار های پرده ای خصوصا مدل هایی که از روی پارچه های چینی خواهید خواست سفارشی در حد ۳۰۰ الی ۵۰۰ متر نیز پذیرفته خواهد شد تا به جای واردات از کشور های دیگر بتوانید در کمترین زمان ممکن پارچه ایرانی را با همان کیفیت داشته باشید.

عزیزانی که در زمینه پارچه فعالیت دارند، از شرایط همکاری ما مطلع شوید و سپس همکاری دائمی خود را با ما آغاز کنید تا به جای رقیبتان خود شما از روند فعالیت با مجموعه پارچه آیدا بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.