سفارش انواع پارچه مانتویی نخی مجلسی

آیا می دانید با سفارشی نزدیک به ۲۵۰ کیلو یا ۱۲۰۰ متر می توانید انواع پارچه مانتویی نخی مجلسی را به همان شکلی که خودتان خواستار هستید بصورت مونوپل شده انجام دهید و در کمتر از ۲۰ روز کاری تحویل بگیرید؟
پارچه مانتویی انواع بسیار زیادی دارد که روز به روز بر رقابت بازارش نیز افزوده می گردد به طوری که اگر تولیدکننده مطابق با سلیقه مشتری و مد روز پیش نرود به سادگی دچار ضرر گشته و حتی ممکن است تا مرز ورشکستگی پیش برود زیرا خانم ها در خرید مانتو بسیار هوشیار عمل کرده و دنبال طرح های شیک و تک هستند.
هنگامی که صحبت از سفارش بافت می شود، می توانید هر مدل پارچه خارجی یا حتی داخلی را با سلیقه خودتان طراحی کرده و با تیراژ حداقلی که در بالا گفته شد آن را به مرحله اجرا در آورده و انجام دهید، به این شکل مانتویی هایی که شما به بازار ارائه می کنید متفاوت بوده و هیچکس آن پارچه را نخواهد داشت و اگر بتوانید جذب مشتری را به سمت برند خود داشته باشید می توانید از همین روش تعداد زیادی از خانم ها را دنباله رو مدل هایی کنید که شما تولید می نمایید.

برای جنس نخی یا هر پارچه مانتویی مجلسی خیلی ساده با تولیدکننده انواع پارچه مانتو ارتباط برقرار کرده و سعی در یافتن شیک ترین مدل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.