خرید پارچه مناسب البسه یکبار مصرف بیمارستانی

خرید پارچه مناسب البسه یکبار مصرف بیمارستانی را تقریبا ۹۰% تولیدی  تجهیزات پزشکی انجام می دهند تا بتوانند به عنوان پیمانکار بیمارستان تمامی نیاز های اولیه آنجا را تامین کنند.
امروزه که رابطه حرف اول بستن تمامی قرارداد های کاری خصوصا بخش دولتی را می زند تولیدکنندگان البسه بیمارستانی به دنبال اشخاصی می گردند که به عنوان تجهیزات پزشکی طرف قرارداد بیمارستان، مراکز درمانی و کلیه مرکز بهداشت ها باشد تا بتوانند به عنوان زیربخش این قسمت با بیمارستان همکاری داشته و تمامی لباس، پوشاک و هر چیزی که قرار است به وسیله پارچه تولید شود را به آنها ارائه کنند.

پارچه البسه بیمارستانی

  • پارچه اسپان باند
  • پارچه فلامنت
  • پارچه تترون

اما چه پارچه ای برای البسه یکبار مصرف مناسب تر است؟ آیا عین بیشتر تولیدکنندگان شما نیز به دنبال قیمت مناسب و پایین می گردید، که در اینصورت بهتر است از اسپان باند استفاده کرده تا پایین ترین نرخ را در هر مناقصه به مشتری اعلام کند. پارچه تترون به نسبت دو تای قبلی کیفیت مطلوب تر و جنس خوبی دارد اما باز هم اگر در مرحله تکمیل یا رنگرزی اشتباهی رخ داده باشد یا اینکه با نخ سبک تری بافت شود می تواند به عنوان یک پارچه یکبار مصرف بیمارستانی مورد استفاده قرار بگیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.