پارچه فاستونی ساتن بافت ۴۵/۵۵ جهت فروش

پارچه فاستونی ساتن بافت با درصد پشم ۴۵/۵۵ یکی از محبوب ترین کارهایی است که برای کت شلوار مجلسی و به ندرت مدل رسمی انتخاب می شود، آیا این پارچه را برای مغازه جهت فروش به مشتریان آماده کرده اید؟
ساتن بافت برای پارچه فاستونی بیشتر جهت براقی و سر بودن پارچه استفاده می شود که اکثرا جهت کت شلوار دامادی، مجلسی و به ندرت کارهای شیک رسمی استفاده می شود.
اما آیا شمایی که مغازه دار هستید این مدل پارچه فاستونی را برای فروش به مشتریان محیا کرده اید؟ طبیعتا با این جواب روبرو خواهیم شد که من مغازه دار هستم و نمی توانم تعداد طاقه های زیادی را در مغازه نگهداری کنم، نه سرمایه این کار را دارم و نه فضایی برای نگهداری پارچه ها محیا است.
چرا از بنکداران یا شرکت های پخشی که فعالیت دارند نمی خواهید تا به صورت نیم سری و نیم طاقه برایتان پارچه فاستونی ارسال کنند؟ نگران نباشید قرار نیست پارچه های درجه یک و نیم یا دو بخرید بلکه تنها طاقه کامل را برای راحتی کار شما نصف می کنند تا بتوانید تنوع بیشتری از پارچه های فاستونی را در مغازه جهت فروش به متقاضیان و مراجعه کنندگان داشته باشید.
فراموش نکنید حال که شرایط خرید شما به بهترین شکل ممکن شد، جای ساتن بافت هایی که ۴۵/۵۵ هستند را بین کارهایتان خالی نگذارید و حتما پارچه فاستونی ساتن بافت نیز بخرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.