خرید عمده انواع بهترین پارچه رومبلی

انواع پارچه های رومبلی با طرح گوناگون که از بهترین الیاف طبیعی و مصنوعی تولید شده اند. این پارچه ها را می توانید با قیمتی مناسب بصورت توپی و عمده خریداری نمایید.
آیا می دانید پارچه چگونه ساخته می شود؟ پارچه های رو مبلی چگونه تولید شده اند؟
پارچه یکی از پر مصرف ترین کالا ها برای دکوراسیون داخلی منزل می باشدکه طی چندین مرحله توسط نساجی ها تولید می گردد. اولین مرحله برای تولید پارچه با الیاف طبیعی جمع آوری مواد خام است بدین صورت که پشم گوسفندان تراشیده شده و پس از شستن و شانه کردن هرگونه مواد اضافی از آنها گرفته می شود. مرحله بعدی تنیدن پشم است که بصورت موازی به نخ بافندگی تبدیل می شوند. سپس نخ های آماده شده در قسمت دیگری از کارخانه رنگ آمیزی می شوند و پس از این کار توسط دستگاه ها حساس ترین مرحله شروع می شود.
این مرحله از این جهت حساس است که هزاران نخ تنظیم شده در حال تبدیل به پارچه بوده و یک اشتباه ممکن است کار را خراب کند و نخ ها هیچگاه به پارچه تبدیل نشوند.
پس از اینکه پارچه ها آماده شدند توسط کارگاه های روکش سازی بصورت عمده خریداری شده و توسط دستگاه های خاصی تبدیل به پارچه های مخصوص رومبلی می شوند که در آخر  انواع طرح ها و شکل های گوناگونی به پارچه می دهند. این پارچه های ضخیم بهترین پارچه مخصوص رو مبلی بوده و ازآنها برای تولید پرده یا روکش صندلی ماشین استفاده می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.