خدمات ویژه شرکت پارچه آیدا

با مطالعه سایت پارچه بازار از خدمات ویژه شرکت پارچه آیدا که برای مشتریان خود در نظر گرفته مطلع گشته و در معاملات خود به کار ببرید.
شرکت پارچه آیدا یکی از بهترین خدماتی که برای مشتریانش در نظر گرفته، برای بیشتر آن ها ارسال رایگان در نظر گرفته و یا اشانتیون هایی در صنف کاری خود آن ها ارائه خواهد کرد.
ممکن است شما یکی از مدل های پارچه ما را انتخاب کرده و بخواهید با مجموعه ما همکاری داشته باشید، در صورتی که میزان تیراژ سفارش شما از میزانی که ما در نظر گرفته ایم برای حداقل فروش بیشتر باشد در این صورت ارسال شما رایگان خواهد شد.

یکی از خدمات دیگر پشتیبانی پس از تحویل جنس در مقصد است، به طوری که اگر هر مشکلی از پارچه را متوجه شدید و یا اینکه با پارچه ای که قرار بوده برایتان ارسال شود مغایرتی داشت کافیست یکی از واحد های پاسخگویی ما از جمله تماس تلفنی، فکس، ایمیل یا سامانه پیامکی مطلع نمایید تا خیلی سریع و بدون فوت وقت مشکل شما رسیدگی شود.

برای آن هایی که می خواهند به عنوان تازه کار حوزه تولید یا بنکداری مونوپل را با شرایط آسانی تجربه نمایند این امکان را فراهم می آوریم تا با ربع تیراژ خرید نیز بتوانند از امکان مونوپل کردن پارچه استفاده نمایند.

در متن های آتی شما را از خدمات بیشتر خود مطلع خواهیم کرد، کافیست کمی وقت گذاشته و اخبار سایت پارچه بازار را مطالعه نمایید تا در این زمینه اطلاعاتتان فراتر رود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.