تولید پارچه پیراهنی مردانه جنس حریر

تولید پارچه پیراهنی مردانه جنس حریر را تعداد معدودی از نساجی های مربوطه این صنف در کشور انجام می دهند و همین مشتریان را برای تهیه این پارچه به زحمت و سختی خواهد انداخت.
متاسفانه در ایران از حوزه صنعت نساجی که یکی از اصیل ترین فعالیت های حوزه تولیدات کشور است هیچ پشتیبانی نشده و سران حکومتی و دولتی در این رابطه همکاری های لازم را انجام نمی دهند.
قاچاق کالا و خصوصا پوشاک و پارچه نیز سبب می شود تا تولیدکنندگان پارچه در مضیقه و تنگنا باشند و گاهی صحنه را ترک کرده و حتی کارخانه خود را تعطیل نمایند.
یکی از جنس پارچه های پیراهنی که متاسفانه در ایران بسیار کم مورد توجه قرار گرفته است، مدل حریر آن است که نسبت به سایر انواع آن نازک تر، لطیف تر و البته شیک تر و باکلاس تر است اما در ایران تعداد کمتر از انگشتان دست از تولیدکنندگان به تولید و بافت آن مشغول هستند و همین سبب شده تا مشتریان هنگامی به دنبال خرید پارچه پیراهنی حریر هستند بسیار سخت بتوانند انواع مختلف آن را با قیمت مناسب پیدا کنند.
پارچه پیراهنی مردانه را بدون واسطه و درب کارخانه از طریق پارچه آیدا تحویل بگیرید و جزو مشتری های ثابت این شرکت شوید تا بتوانید برترین جنس های روز و مطابق آخرین مد پوشاک کشور را تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.