تولید انواع پارچه لباس بیمارستانی

شرکت پارچه آیدا یکی از فعالان حوزه تولید انواع پارچه لباس بیمارستانی با جنس و کیفیت متفاوت در سطح کشور ایران بوده که توانایی صادرات به کشور های همسایه را نیز خواهد داشت.
برای بیمارانی که در بیمارستان هستند، کارمندان، تیم پزشک و پرستاری که در هر مرکز درمانی فعالیت می کنند و تمامی افرادی که جزو پرسنل بیمارستان باشند طبیعتا نیاز به پارچه های مختلفی خواهد بود که در این متن قصد داریم تا انواع مختلف آن را به شما عزیزان به عنوان مصرف کننده معرفی نموده و در این رابطه اطلاعات تازه ای خدمت شما ارائه دهیم.

پارچه کجراه بیمارستانی
پارچه کجراه سنگین وزن ترین پارچه ایست که تجهیزات پزشکی برای دوخت لباس از آن استفاده می کنند و به خاطر بالا بودن وزن، قیمت و همچنین کیفیت اکثرا جهت دوخت البسه پزشکان و افرادی که رده بالای شغلی در مرکز مورد نظر دارند استفاده خواهد شد که شش رنگ اصلی سبز، پسته ای، سرمه ای، سفید، صورتی و آبی خواهد داشت که البته سه الی چهار رنگ دیگر را ممکن است در بین تولیدات شرکت پارچه آیدا نیز پیدا نمایید.

پارچه ترگال بیمارستانی
پارچه های ترگالی که جهت دوخت فرم پرستاری بیمارستان استفاده می شود با همان ترگالی که جهت دوخت فرم مدارس استفاده می گردد زیاد فرق ندارد منتهی به علت اینکه اکثرا رنگ سفید آن بیشتر مورد خرید مشتریان قرار می گیرد قیمت پایین تری دارد.
البته رنگ سرمه ای و پسته ای آن نیز جزو کد رنگ های پر فروش شرکت هستند.

پارچه تترون بیمارستانی
تترون بیمارستانی منظور پارچه تترونی است که حداکثر ۱۷۰ گرم وزن دارد و البته به تازگی دیده می شود که در بین سفارشاتی که بیمارستان های بزرگ کشور و خصوصا بخش خصوصی دارند نیاز به مدل های مختلف ۱۸۰ یا ۱۹۰ گرمی نیز دیده شده و احتمالا به زودی جزو سفارشات سراسر کشور قرار بگیرد.
این پارچه معمولا در دو رنگ صورتی و آبی به همراه سفید تکمیل شده و به فروش می رسد که رنگ آبی آن را برای بخش مردان و صورتی را برای زنان به کار می برند.
قیمتی که شرکت پارچه آیدا به مشتریان خود ارائه می دهد حدود ۲ الی ۵ درصد با قیمت سایر نساجی های تولیدکننده این پارچه تفاوت خواهد داشت و تمامی سعی خط تولید خود را بر این مسئله متمرکز کرده ایم که کیفیتی که ارائه می دهیم بسیار برتر و بهتر باشد.
حتی گاهی به عنوان خدمات پس از فروش برای مشتری های ثابت خود در تیراژ های بالای ارسال آن ها هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

محصولات اسپان باند که در عامه مردم به اسم پارچه یکبار مصرف بیمارستانی می شناسند نیز جزو محصولات شرکت پارچه آیدا است که برای مراکز درمانی در نظر گرفته و حتی می تواند بسته به سفارش مشتریان خود فرآیند لمینت آن را نیز انجام داده و برایشان با کمترین هزینه ارسال کند.
حتی در زمینه پارچه یکبار مصرف برای خرید های تک طاقه ای مشتری نیز باز هم قیمت نمایندگی را در نظر گرفته و تمامی مشتریانش را حمایت می نماید تا بتوانند بدون واسطه بهترین کیفیت اسپان باند کشور را تهیه نموده و از آن استفاده نمایند.

پارچه لباس بیمارستانی

به عنوان کسی که قرار است قرارداد های مختلف و همچنین مناقصات متفاوتی را در زمینه تولید تجهیزات پزشکی از جمله لباس مورد نیاز هر مرکز انجام دهد، همکاری تان را با شرکت پارچه آیدا آغاز نموده تا بتوانید برترین کیفیت پارچه های بیمارستانی ایرانی را صاحب شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.