تولید انبوه پارچه فاستونی جدید

تولید انبوه پارچه فاستونی جدید را معمولا نساجی هایی انجام می دهند که از نظر فروش سابقه قوی یا قدرت مانوور بالایی داشته باشند زیرا هزینه تولید این پارچه بالا بود و نمی توان نسبت به فروش یا دپوی درازمدت ریسک بالایی انجام داد.
پارچه فاستونی جزو گران ترین پارچه های بازار است که مصرف کننده خریداری می نماید و طبیعتا به نسبت قیمت بالای آن هزینه های زیادی برای تولید و بافتش نیز لازم می شود و شاید علت عمده آن را بتوان به پشمی که در الیاف آن به کار می رود ربط داد که جزو مواد اولیه با نرخ بالاست.
همین امر سبب می شود تا هر کسی نسبت به تولید یا حتی تکمیل این مدل پارچه اقدام نکند زیرا اگر توانایی فروشش را در مدت کوتاهی نداشته باشد، هزینه هایش با سوخت مواجه شده و متضرر خواهد گردید.
از همین رو در بین تولیدکنندگان موفق شرکتی است که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن پارچه فاستونی های تولید شده خود را به فروش برساند و در بین مشتریان تبدیل به برند محبوب و معتبری گردد.
تولید انبوه پارچه فاستونی را با تعداد کالیته های بالا و همچنین تنوع طرح و رنگ بالا از طریق شرکت پارچه آیدا به انجام رسانده و سپس در بازار پخش می نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.