بهترین فصل فروش انواع پارچه لباس فرم

آیا میدانستید اوایل فصل تابستان تا انتهای مرداد ماه بهترین فصل فروش انواع پارچه لباس فرم از جمله نمونه های فاستونی، ترگال، کجراه، تترون و پارچه پیراهنی های چهارخانه برای خرج کار است؟
البته در کنار مدل های مختلف پارچه ای که نام بردیم جدیدا حتی مدل های ترمه پلی استر یا نمونه های دیگری از جمله نمدی، پرده ای تور، گیپور یا حریر که برای خرج کار مانتو بیشتر به کار می رود را برای لباس فرم استفاده خواهند کرد که پر مصرف ترین این ها فاستونی و ترگال خواهد بود که هم برای فرم مردانه و هم برای نمونه های زنانه به کار خواهد آمد.
به علت اینکه اکثر فرم هایی که استفاده می شوند برای مدارس هستند و حتی ارگان های دیگر نیز در اوایل سال تحصیلی که مهر ماه است فرم پرسنل خود را تغییر می دهند و به تعبیری ماه خرید لباس فرم در ایران شده است، از این رو باید از چند ماه قبل تولیدی ها و مراکز فروش خصوصا بنکداری ها انواع آن را خریداری نمایند تا بتوانند هنگام درخواست مشتری توانایی ارائه پارچه های خواسته شده را داشته باشند.
می توانید از صفحه گالری محصولات ما دیدن نموده و نمونه پارچه های ما را مشاهده کرده و از سبک کاری و نحوه همکاری ما مطلع گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.