بسته بندی مناسب و شیک

شرکت پارچه آیدا برای تمامی بار های ارسالی خود بهترین و شیک ترین بسته بندی مناسب را در نظر گرفته و تمام سعی خود را بر این نهاده تا پارچه های تولید شده به وسیله این برند حاشیه نویس پارچه آیدا داشته باشند.
رسالت ما به عنوان پارچه آیدا در کشور حذف واسطه ها و به حداقل رساندن هزینه های سرسام آور حوزه پارچه برای خرید و فروش می باشد تا مصرف کنندگان جزء بتوانند با نرخ متعادل تری اقدام به خرید نمایند.
تا چند سال آینده برای بسته بندی و عدل بندی پارچه ها از گونی و نایلون و نایلکس استفاده نکرده بلکه کیسه های اسپان باندی یا پارچه ای را به کار خواهیم برد، و سعی می نماییم تا بسته بندی را به شکلی انجام دهیم که هنگام حمل و نقل آن در باربری های مختلف پارچه با هیچ مشکلی روبرو نشود زیرا بار ها دیده ایم که وقتی کارگران واحد باربری گونی ها و عدل های پارچه را سوار ماشین یا از آن خارج می کنند بسته های آن پاره شده و یا متاسفانه پارچه دچار نقص می گردد.
ما در قبال بی مسئولیتی های باربری و کم و کاستی هایی که در کارشان رخ می دهد، نمی توانیم هیچ دخالتی داشته باشیم اما با ایده بسته بندی جدید عدل بندی پارچه هایمان دردسر و مشغله های فکری شما عزیزان را به حداقل می رسانیم و از برند خود بهترین خاطره را در ذهنتان خواهیم ساخت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.