انواع پارچه پیراهنی کشی مردانه

تا به حال انواع پارچه پیراهنی کشی مردانه را از سورس اصلی تامین آن خریداری نموده اید و نسبت به صرفه جویی های اقتصادی این عمل در جریان هستید؟
اجازه دهید یکی از معاملاتی که همین چند روز پیش در یکی از شهرستان های استان البرز انجام گرفت را برایتان تعریف نماییم تا دقیقا از نحوه صرفه جویی اقتصادی و سود بیشترتان با خرید از سورس اصلی تامین پارچه باخبر شوید و با داشتن چند رقم دقیق شما عزیزان نیز نسبت به همکاری های خود با مجموعه فروشنده دقت بیشتری به کار ببرید.

یکی از مشتریان ما پارچه ای انتخاب کرده بود، که قیمت فروش ۱۰ هزار تومان تا ۱۰٫۵ هزار در بین بنکداری ها و بخش های وصل به نساجی داشت که هنگام برقراری ارتباط با واحد فروش مربوط به پارچه آیدا با قیمت ۹۷۰۰ تومان به توافق رسیدند تا این عزیز بتواند ۱۵۰۰ متر پارچه را از این شرکت خریداری نماید.
هنگامی که از طریق دفتر فروش ما در این شهرستان توانست تمامی پارچه های خود را تحویل بگیرد گفته بود که قبلا با داشتن تیراژ فروش بالا و خرید از یکی از معتبرترین مرکز فروش های این پارچه به صورت عمده نرخی که می توانست پارچه پیراهنی کشی مورد نظرش را تهیه نماید حدود ۱۲۰۰۰ تومان بوده است و همین ارقام ساده با کمی حساب به شما نشان می دهد که در یک خرید جزئی ۱۵۰۰ متری این مشتری توانسته رقمی بالغ بر ۳۵۰۰۰۰۰ هزار تومان سود نماید و از هزینه هایی که قرار بود خرج کند کم شود.

آیا با این مثال به این فکر نمی افتید که نسبت به خرید هایتان و همچنین انتخاب مرکز فروشی که با او کار می کنید بیشتر دقت نمایید؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.