انواع پارچه فاستونی ایرانی را بشناسید

انواع پارچه فاستونی ایرانی را بشناسید و با بررسی کامل کیفیت و حتی نمره نخ اقدام به خرید نمایید تا بتوانید به مشتری خود بهترین را ارائه دهید.
برای شناخت فاستونی ایرانی قبل از هر چیز باید در رابطه با نمره نخ اطلاعاتی داشته باشید که شما را دعوت می کنیم تا متن ” بهترین نخ فاستونی برای تولید پارچه ” را خوانده تا داده های بیشتری را در زمینه نخ فاستونی داشته باشید.
معمولا پارچه های ۴۵/۵۵ درصد پشم پلی استر را با نخ ۵۲ یا ۶۰ می بافند که هر چقدر نمره نخ بالاتر باشد کیفیت پارچه بهتر، ظریف تر و وزن کمتری دارد.
نخ ۸۰ و ۹۰ را برای فاستونی آیدا به ندرت استفاده کرده و توانسته اند کیفیت بسیار عالی را به بازار ارائه دهند.
محصولات فاستونی پلی استر را نیز که به اسم پارچه شبه فاستونی در بازار ارائه می نمایند مدل های مختلفی دارد که اگر مستقیما از نساجی که واحد ریسندگی، بافندگی و تکمیل نداشته باشد، نباشد متاسفانه فقط تجربی بافت شده و مشکلات عدیده ای را برایتان به وجود خواهد آورد زیرا به تازگی در بین پارچه های فاستونی ارزان قیمت آبرفت را شاهد بوده ایم که تا همین چند سال پیش در بین کار های فاستونی امری محال بود.

مواظب باشید به خاطر رقابت بازار پوشاک قربانی دلالی ها، واسطه گری ها و کلاهبرداری هایی که تنها به جهت به دست گرفتن بازار برای مدت کوتاهی است نشده و خرید هایتان را از شرکت های مرجع و دست اول انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.