اسامی انواع پارچه های بیمارستانی را بدانیم

اسامی انواع پارچه های بیمارستانی را بدانیم و در زمینه خرید با دید وسیع تر و بازتری اقدامات لازم را انجام دهیم تا بدون شناخت مدل های مختلف آن قربانی واسطه های بازار و کلاهبرداری نشویم.
پارچه های بیمارستانی مدل های مختلفی دارد که می تواند با کیفیت و جنس متفاوت ارائه شود به طوریکه اگر شناخت کاملی از این پارچه نداشته باشید به سادگی می توان سر شما را کلاه گذاشته و به جای مدل درخواستی شما پارچه ضعیف تری برایتان ارسال نمود.
اجازه دهید در هر زیر بخش نمونه های مختلف آن را نام برده و در زمینه کلاه برداری های آن حوزه توضیحات بیشتری خدمت شما عزیزان ارائه شود تا نسبت به جنس پارچه بیشتر بدانید و سعی کنید در خرید پارچه بیمارستانی کمال دقت را به خرج دهید.

پارچه تترون بیمارستانی
پارچه های تترون بیمارستانی اکثرا وزن ۱۷۰ گرم دارند، البته تا ابتدای سال ۹۵ در گرماژ ۱۵۰ و ۱۴۵ نیز این پارچه تولید شده و به فروش می رسید اما با بالا رفتن حساسیت مراکز درمانی و مشکلاتی که در ارسال و تقلب این مدل پیش می آمد عملا پارچه با کاهش حدود ۲۰ درصد وزن تحویل مشتری داده می شود و با تور هیچ فرقی نداشت.
زیرا در بحث گرماژ متاسفانه تعدادی از تولیدکنندگان بعد از یکی دو بار معامله در وزن غش کرده و یا عرض و رنگ را تغییر خواهند داد.

پارچه فلامنت بیمارستانی
این مدل پارچه بافت نازک تری به نسبت تترون داشته و تار و پودش از هم کاملا باز است به طوری که اگر نمونه ۱۵۰ گرمی آن را جلوی چشم خود بگیرید صحنه تاری از پشت آن مشاهده خواهید نمود.
گاهی کیفیتش را به صورت ویژه و اعلا تولید می نمایند و به جای تترون سبک به مشتریان می فروشند که یکی از راه های کلاهبرداری بنکداران بازار سیاه البسه بیمارستانی است.

پارچه اسپان باند بیمارستانی
این مدل پارچه که با اسم یکبار مصرف به بازار ارائه می شود دو مدل بیمارستانی و صنعتی داشته که از گرماژ ۱۶ تا ۵۰ را مورد نیاز بیمارستان می دانند.
اگر از مواد اولیه نیاز تولید که شامل پلیمر و مواد پتروشیمی است اصل و مرغوب نباشند کیفیت پلاستیکی پارچه را شاهد خواهیم بود و در امر استرلیزه بودن آن ابهاماتی به وجود خواهد آمد.

انواع پارچه های بیمارستانی با اسامی بالا را می توان در عرض های مختلفی تهیه نموده و با نرخ خرید بسیار ارزان تری از قبل تهیه پارچه بیمارستانی مورد نیاز خود را انجام داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.