قیمت عرضه انواع پارچه آیدا

قیمت عرضه انواع پارچه آیدا که شامل محصولات فاستونی، پیراهنی، بیمارستانی و همچنین مدل های مختلف مانتویی، پرده ای و مبلی می گردد را می توان از طریق سایت متعلق به شرکت نیز استعلام گرفت.
اگر جزو کسانی باشید که سر و کارتان با پارچه باشد حال چه در جایگاه یک تولیدکننده صنف پوشاک یا بنکدار و حتی مغازه دار جزئی فروش به علاوه عزیزانی که خریدار متری و عمده پارچه هستند طبیعتا نام پارچه آیدا را شنیده و حداقل یکبار از محصولات این شرکت خرید داشته اید.
به حمد خداوند این برند توانسته یکی از محبوب ترین مدل های پارچه برای مشتریان خود بوده و انواع مختلفی از پارچه را به بازار ایران و همچنین کشور های همسایه ارائه دهد.

پارچه فاستونی

یکی از محصولاتی که به صورت سفارشی و جزو فعالیت های اصلی شرکت است، تولید نمونه فاستونی های ارزان قیمت با بهترین و مرغوب ترین کیفیت است به طوری که مشتریان عزیز بتوانند نیاز فاستونی خود را بدون واسطه و با هزینه مقطوع در تیراژ کمتر از عدل چند هزار متر به طریق مستقیم کارخانه تهیه نمایند.

قیمت پارچه آیدا

نمونه بالا کالیته ۲۵۲۵ دیپلمات شرکت است که در هفت رنگ اصلی ارائه خواهد گردید.

پارچه پیراهنی

پارچه های پیراهنی تترون ساده، چهارخانه و راه راه به همراه نمونه های کشی، پوپلین و کتان در رنگبندی معمولا ۴ الی ۶ مدل ارائه می شوند و جزو طرح های جدید بازار هستند به طوری که طبق بررسی های میدانی که در بازار انجام داده ایم بعد از یکسالی که طرح ارائه شده را ما عرضه نموده ایم هنوز هم در بعضی از مناطق مد بوده و حتی جزو پرتیراژ ترین پارچه هایش به شمار می رود.
تعداد بالای مشتریان پارچه پیراهنی آیدا خود اثباتی بر همین مدعا خواهد بود.
و البته نکته قابل توجهی که در این زمینه شرکت به عهده گرفته است تعهد دقیق و منظم به سفارش های بافت و تیراژ هایی است که مشتری به صورت مونوپل یا قرارداد عادی برای تولید اقدام کرده است.

پارچه بیمارستانی
انواع کار های اسپان باند، تترون و فلامنت ساده و همچنین طرحدار و لمینت شده برای مراکز درمانی نیازی مبرم و دائمی است از همین رو اگر تولیدکنندگان تجهیزات و کالا های پزشکی که به صورت پیمان کار با بیمارستان قرارداد تهیه البسه مورد نیازشان را دارند به سورس اصلی تامین دست یابند بسیاری از هزینه ها را کاهش داده و در کنار سود بیشتری که خواهند داشت نرخ اعلامی برای عقد قرارداد مناقصه پایین می آید.

عزیزانی که قصد تهیه انواع پارچه آیدا را دارند می توانند سری به گالری محصولات ما زده و نمونه های کامل تری از محصولات شرکت را ببینند و سپس برای همکاری با ما ارتباط برقرار نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.