آشنایی با بافت ظریف پارچه فاستونی

آشنایی با بافت ظریف پارچه فاستونی می تواند دید بازتری برای خرید به مشتریان بدهد و آن ها را با جنس و مرغوبیت پارچه فاستونی آشنا کند تا بتوانند بهترین انتخاب را هنگام خرید داشته باشند.
منظور از ریز بافت بودن یا بافت ظریف پارچه فاستونی تراکم بسیار بالای کنار هم قرار دادن تار و پود پشمی و پلی استری پارچه است تا در حین ضخیم تر شدن و گرم تر شدن پارچه با بافتی بسیار ظریف لطافت خاصی پیدا کند و جزو محصولات مرغوب قرار بگیرند.
به عنوان مثال هنگامی که پارچه ای را خریداری می کنید جدا از اینکه بر روی آن دست می کشید تا بفهمید زیردست آن تا چه اندازه خشک، رپ یا نرم و لطیف است کمی نیز آن را با دست عین وقتی که قرار است بعد از شستشو کف کشیده و بسابید، آن را کمی با قدرت بسابید تا متوجه شوید آیا ممکن است پرز پس دهد، آن دسته از فاستونی هایی که کرک بدهند در مدت زمان کمتر از شش ماه تل انداخته و ریش ریش می شوند.
دقت داشته باشید که یکی از راه های تشخیص بافت ظریف پارچه نمره نخی است که می توانید از فروشنده پرسیده یا به کالیته دقت کرده و از روی آن متوجه شوید.
به این صورت می توانید دقیقا آن پارچه ای که مد نظرتان است با هزینه ای که مقرون به صرفه و ارزان تر نسبت به همه جا باشد تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.