,

کارخانه تولید پارچه اسپانباند در تهران

امروزه استفاده از پارچه های متفاوت امری امکان ناپذیر در زندگی انسان ها است .یکی از پارچه هایی که به صورت جدید و کاملا ضد باکتری و بهداشتی تولید می شود، پارچه اسپانباند می باشد. اینگونه پارچه ها در کارخانه های تولیدی در استان تهران و استان‌های دیگر تهیه می شود .به دلیل ارزان قیمت بودن این گونه پارچه ها و همچنین بهداشتی بودن بسیار پرطرفدار است و در صنایع متفاوت از این گونه پارچه ها استفاده می شود.

کارخانه تولید پارچه اسپانباند در تهران

پارچه اسپانباند چه مشخصاتی دارد؟

پارچه اسپانباند چه مشخصاتی دارد؟

پارچه اسپانباند بیمارستانی از جمله پارچه های پرکاربرد در بیمارستان ها و داروخانه ها می باشد ‌این گونه پارچه ها دارای مشخصه های خاصی هستند. پارچه اسپان باند بدون بافت است و با ضخامت های گوناگون به بازار عرضه می شود .این گونه پارچه ها دارای عرض های زیادی می باشد.در موارد بیمارستانی از پارچه های اسپان باند تا ۴۸ ساعت بعد از باز شدن بسته بندی می توانید استفاده کنید ،زیرا بعد از این مدت خاصیت ضد باکتری و ویروسی خود را از دست می دهد.

پارچه اسپان باند بیمارستانی برای موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان لباس جراحان ،زیرانداز و روانداز بیمار، لباس های بیمارستانی ، ماسک های یکبار مصرف ،دستکش ها و حتی روکش کفش ها در بیمارستان.تقریباً در تمام موارد که از پارچه در بیمارستان استفاده می شود ،پارچه اسپان باند کارایی دارد. این گونه پارچه ها آب را از خود عبور نمی دهند اما برخی از پارچه ها هستند که آب را به خود جذب می کند.

برای پارچه های بیمارستانی معمولاً از پارچه های اسپان باندی استفاده می شود که آب را از خود عبور ندهد .ضد اشعه فرابنفش خورشید هستند .وزن سبکی دارند و بسیار نرم و با کیفیت بالا هستند .معمولاً قیمت این گونه پارچه ها کم است اما بسته به کیفیت پارچه قیمت آن نیز متفاوت می‌شود.هر چه کیفیت اینگونه پارچه ها بیشتر باشد،قیمت آن نیز بیشتر می شود.این گونه پارچه ها در رنگ های متنوع تهیه می‌شود. این گونه پارچه ها هم به صورت جزئی و هم به صورت کلی به فروش می رسد.

مراکز خرید پارچه اسپانباند بیمارستانی

مراکز خرید پارچه اسپانباند بیمارستانی

برای خرید پارچه اسپانباند می‌توانید به کارخانه های تولیدی و شرکت ها مراجعه کنید.به دلیل اینکه این گونه پارچه ها به صورت انبوه از طریق بیمارستان‌ها خریداری می‌شوند، معمولاً اینگونه پارچه ها به صورت طاقه ای عرضه می شود.پارچه های اسپان باند در بیمارستان بسیار کاربرد دارند .برای خرید پارچه اسپان باند بدون واسطه می توانید به فروشگاه های اینترنتی و سایت هایی که کارخانه ها به این منظور طراحی کرده‌اند ،مراجعه کنید تا بتوانید این گونه پارچه ها را بدون واسطه و با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.