چشم انداز و آینده نگری پارچه آیدا

هنگامی که چشم انداز و نحوه آینده نگری نساجی یا شرکت بازرگانی از جمله پارچه آیدا را متوجه می شوید با طرز عقاید و فکر مجموعه مورد نظر آشنایی پیدا کرده و خیلی ساده تر تصمیم به همکاری خواهید گرفت.
ابتدا اجازه دهید کلمه چشم انداز را در تجارت، دنیای اقتصاد و مادیات برای خوانندگان عزیز روشن نماییم.
در تجارت همیشه سود و منفعت مالی برای تاجران بزرگ و صاحب مسلکان دنیای اقتصاد ملاک نیست بلکه برای یک تولیدکننده، مسئول فروش یا تاجر به عنوان مثال در حوزه پارچه و نساجی برندشان و اعتبار برند و نام شرکت آن ها مهم تر از مقدار مالی سود آن ها خواهد بود زیرا یک برند معتبر با تیراژ های فروش بالا سود اصلی خود را می برد و همیشه برای فروش منصفانه ترین قیمت را که متناسب با توانایی مالی خریداران است مشخص خواهد نمود.

در حوزه پارچه یک چشم انداز قابل قبول و مورد تائید همگان نحوه بافت و تولید پارچه در ابتدای هر کاری خواهد بود تا پارچه ای که قرار است راجع به آن مذاکره ای انجام شود ارزش بالایی داشته و همیشه رقیبان زیادی جهت خرید و معامله کردن آن وجود داشته باشند.
سپس در مرحله بعدی امکان صادرات آن می باشد که بتوان پارچه را به کشور های خارجی نیز فرستاد، زیرا به این صورت به عنوان یک واحد صنعتی نیز توانسته به چرخه اقتصادی مملکت نیز کمک شایانی داشته باشد.

پارچه آیدا چشم اندازه و دورنگار فعالیتش صادرات به اروپا و درخشیدن در بازار های خارجی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.