پشتیبانی دائمی و آنلاین پارچه آیدا

یکی از افتخارات پارچه آیدا پشتیبانی دائمی و آنلاین و همچنین پاسخگویی همه جانبه به مشتریان خود می باشد تا عزیزان در خرید هایشان جای هیچگونه دلهره و نگرانی نباشد.
پارچه آیدا می تواند به سادگی به عنوان بهترین تولیدکننده و مجموعه فروش پارچه در ایران شناخته شود، حتما با خود می گویید چرا باید این برند بهترین و برترین پارچه های ایرانی باشد و شاید حتی این لقب را اغراقی بزرگ بنامید.
همین که ما در ساعات شبانه روز پاسخگوی شما به عنوان مشتری و خریداری که قرار است همکاری خود را با ما آغاز نماید هستیم نشان از وفای به عهد ما نسبت به وظیفه ای که در قبال شما داریم خواهد بود.
جدا از اینکه کیفیت و قیمت هایمان در بازار رقابتی منسوجات و پوشاک امروز بسیار عالی و تضمینی است اما در کنار همین دو فاکتور ما نکات دیگری را نیز از جمله حسن اخلاق مدیران فروش خود و سپس پشتیبانی دائمی مشتری در مرجوعی بار هایی که مشکلی داشته باشند، قبول هزینه باربری خرید پارچه از طرف مشتری در اعیاد مذهبی و ملی از جمله بین عید فطر تا عید غدیر هر ساله می تواند از پشتیبانی های ما برای شما عزیزان باشد.

در هر ساعتی از شبانه روز نیز شما از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید به سادگی پاسخ سوال هایتان را خواهید فهمید زیرا واحد پشتیبانی ما به علت ارتباط با کشور های مختلف به صورت ۲۴ ساعته آنلاین و در خدمت شما عزیزان خواهد بود.
با خیال راحت نیز پارچه های خریداری شده خود را تحویل بگیرید زیرا اگر مشکلی نیز داشته باشند می توانید با عکسی که از پارچه در اختیار ما قرار می دهید، مطمئن باشید که اگر مشکلی از طرف پارچه های ما باشد هزینه آن یا جایگزینی برایش در نظر خواهیم گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.