پخش انواع پارچه فاستونی شرکت آیدا

شرکت پارچه آیدا برای پخش انواع محصولات فاستونی خود اقدام به اخذ نمایندگی در سراسر کشور نموده است که بدون هیچ هزینه اولیه ای حتی مغازه داران جزئی نیز بتوانند اقدام کنند.
پارچه فاستونی در ایران همیشه طرفدار زیادی دارد زیرا پوشش مردان به این وسیله دوخته شده و جزو نیاز های اولیه حوزه پوشاک مردانه است که البته روز به روز به مصرف خانم ها نیز اضافه می گردد.
برند های ایرانی در زمینه فاستونی همیشه به نحو احسنت عمل کرده اند و تا همین یکی دو دهه پیش هیچ فاستونی ایرانی نداشتیم که مشتری را با وسواس انتخاب و خرید آن مواجه کند اما متاسفانه با بیشتر شدن اوضاع رکود تورمی بازار پارچه بسیاری از دلالان و بافنده هایی که تنها به بقای خود در بازار و همچنین منفعت مالی فکر می کردند فاستونی های پلی استر یا شبه فاستونی را کپی نموده و بسیاری از ویژگی های بافت را در نظر نگرفته اند به طوری که امروزه شاهد آب رفتن پارچه فاستونی از عرض آن نیز هستیم.
از همین رو ما در شرکت پارچه آیدا سعی نموده ایم که بهترین تکنولوژی، الیاف و مواد اولیه را برای بافت انواع پارچه فاستونی پلی استر به کار ببریم تا بتوانیم کم و کاستی هایی که در این زمینه به تازگی از طرف رقبا رخ داده است برای مشتریان خود جبران کرده و از ضررشان جلوگیری نماییم.
می توانید یکی دو عدل یا حتی یکی دو طاقه نیز به عنوان نمونه از کارخانه ما تحویل بگیرید و در کنار اجناسی که خریداری می نمایید گلچینی از کالیته های ما را به صورت آلبوم داشته باشید تا برای خرید های بعدی در نظر بگیرید و از روی همان ها سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.