واحد چاپ پارچه آیدا

هر تولیدکننده پارچه ای که بتواند یک واحد مستقل برای چاپ داشته باشد طبیعتا توان ارائه دادن تنوع بیشتری از محصولاتش را خواهد داشت که بازرگانی پارچه آیدا نیز از این قاعده مستثنی نیست.
چاپ پارچه معمولا بسته به دستگاهی که قرار است کار چاپ را انجام دهد، بر روی مدل خاصی از پارچه فرآیند چاپ را انجام می دهد مثلا نمونه دستگاه هایی که به تازگی وارد بازار شده است، تنها بر روی الیاف طبیعی توانایی چاپ را دارد و می تواند بهترین کیفیت را بدون اینکه هیچ رنگدهی یا آبرفتی را به هنگام شستشو اعمال نماید تحویل تولیدکننده دهد.
البته برای همین دستگاه ها نیز حتی اگر شما پارچه خامی که درصدی از الیاف مصنوعی یا پلی استر را دارند نیز انجام دهید، چاپ به شکیلی و زیبایی الیاف طبیعی پنبه و کتان درخواهد آمد اما هنگام شستشو برق پارچه از بین رفته و رنگ آن رو به کدری و کمرنگ شدن خواهد رفت و به اصطلاح عامیانه آن یکبار مصرف است زیرا بعد از اولین شستشو پارچه کامل از بین رفته حتی اگر الیاف آن از هم در نرفته باشد به علت از بین رفتن کیفیت رنگدهی آن آن را از بین برده تلقی می نمایند.

پارچه آیدا می تواند برای تمامی مدل های الیاف طبیعی یا حتی مصنوعی چاپ را به صورت سفارشی برای مشتری های دائمی خود به انجام برساند و برای پارچه های مجلسی نیز نگین کاری و مروارید بافی که جدیدا در بین محصولات وارداتی مد شده است را انجام می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.