واحد رنگرزی پارچه آیدا

آیا می دانستید واحد رنگرزی پارچه آیدا به صورت مستقل بر روی محصولات این شرکت کار کرده و بهترین کیفیت و تنوع را در بازار ارائه می نماید؟
پارچه هایی که نیاز به رنگ شدن دارند، اگر جنسی مانند تترون داشته باشند باید مرحله آهار دهی را نیز پشت سر گذاشته باشند تا پارچه لطیف و قابل پوشیدن باشد.
اگر از نخ رنگی نیز در بافتش استفاده شده باشد گاهی به خاطر مات بودن رنگ ها عملیات رنگرزی را نیز بر روی آن برای ثبات رنگ انجام می دهند.
مرحله رنگ کردن پارچه بسیار مهم است زیرا ممکن است خام پارچه به حدی اعلا باشد که بهترین بازار حساب شود اما هنگام تکمیل و خصوصا رنگ به خاطر بی کیفیت بودن کار، یا متخصص نبودن کسی که این عمل را انجام می دهد و یا حتی کیفیت پایین دیگ های بخاری که برای رنگ کردن نیاز است این مرحله به خوبی به انجام نرسیده و پارچه به درد نخورد.

پارچه های ارزانی که در بازار هستند گاها به خاطر همین مرحله است که چون خوب انجام نشده تولیدکننده مجبور است با قیمت کمی به فروش برساند که البته تنها یکی از دلایل ارزان شدن پارچه می باشد زیرا ممکن است تمام شدن نرخ خرید کارخانه کم بوده باشد و مدیر عامل سود کمی را برای فروش لحاظ کند یا اینکه از اول قرار بوده پارچه ارزانی به بازار ارائه شود و تمامی مراحل به صورت کامل و بدون عیب انجام شده باشد.

شرکت پارچه آیدا تمامی سعی خود را کرده تا بتواند بهترین رنگ را برای پارچه هایش انجام داده و تضمین رنگ نرفتن و حتی گاهی ضدعفونی بودن و نانو بودن پارچه را نیز لحاظ نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.