نمایندگی عمده پارچه فاستونی پشمی

نمایندگی های عمده ای هستند که خود را به عنوان مرکز دست اول ارائه دهنده پارچه فاستونی پشمی در کشور معرفی کرده و ادعای حتی مرکز تولید بودن داشته و همین اعتماد را در بازار فاستونی به حداقل خود رسانده است.
همین چند دقیقه پیش یکی از مدیران فروش مجموعه با واحد پشتیبانی ارتباط گرفته و افرادی را استعلام گرفته بود که آیا جزو تیم فروش شرکت هستند یا خیر، زیرا در بین بعضی از بازاری ها خودشان را به عنوان دست اول فروش پارچه فاستونی پشمی آیدا و حتی سایر برند ها معرفی کرده و ادعا های بسیاری داشته اند.
هنگام تحقیق و بررسی متوجه شدیم جزو مشتری های قدیمی شرکت بوده و تنها چند عدل نیز خریداری کرده اند اما همین سبب شده تا خود را جزو کارخانه و واحد فروش معرفی نماید.
متاسفانه بار ها از این موارد در بین بازاری ها خصوصا آن هایی که قدیمی هستند دیده شده و سبب شده تا مشتریانی که قصد ارتباط با کارخانه را دارند دچار بی اعتمادی و دلسردی شوند.
برای جلوگیری از اینکه گول واسطه های بازار را بخورید چرا از طریق اینترنت و به راحتی سعی در پیدا کردن راه های ارتباطی کارخانه هایی که شناخته شده اند نداشته و بعد از برقراری ارتباط اعتبار مجموعه را محک نمی زنید؟

پارچه آیدا یکی از دست اول های بازار ایران در زمینه پارچه فاستونی پشمی بوده که در اقصی نقاط کشور دفتر فروش داشته و شما را در هر کجای سرزمین پهناور ایران که باشید با مجموعه خود ارتباط داده و در یکی از دفاتر فروش خود پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.