نرخ جدید تولید پارچه رومبلی مخمل

پارچه مخمل، یکی ازمناسب ترین پارچه ها جهت دوخت رومبلی می باشد و بخاطر ماندگاری بالا به خوبی از مبلمان محافظت کرده و همچنین جلوه ای زیبابه منزل می دهد که با نرخ روز و جدید در مراکزخرید توزیع می شود.
پارچه های مخملی که در کشور وجود دارند یکی از بهترین و مناسب ترین پارچه ها برای دوخت رومبلی هستند و توسط جدیدترین دستگاه های گردبافت تولید می شوند که بطور کلی دو نوع از این پارچه ها وجود دارند یکی مخمل شانل و دیگری مخمل سنگین یا همان تخت بافی می باشد.
مخمل شانل توسط دستگاه های گردبافت تولیدشده و قابلیت کشش دارند و عرض ۱٫۵ و ۳ دارند که در پرده فروشی ها به وفور مشاهده کرده اید. این نوع مخمل با سفارش قبلی توسط مشتری ها نیز می توانند طرح دار تولید شوند. و اما مخمل سنگین یا مخمل تخت بافت نوعی از پارچه است که گردبافی شده هستند و در بافتشان ساتن بکار رفته است و اکثرا در شمال کشور  تولید می شوند. این پارچه های مخمل با نقوشی زیبا بافته شده که دارای وزن حدودا چهارصد گرم هستندو طول آنها نیز ۱۴۰ سانتی متر می باشد.
با وجود چنین پارچه هایی هر کدام از این مخمل را که بخواهید می توانید با نرخ روز بعنوان رو مبلی سفارش دهید و علاوه بر محافظت از مبلمان می توانید روحی تازه به اتاق بدهید که با تناسب رنگ ها نیز این جلوه چندین برابر خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.