نحوه فروش و ارسال محصولات پارچه آیدا

نحوه فروش و ارسال محصولات پارچه آیدا را می توانید به سادگی با خواندن متن زیر متوجه شده و سپس با اطلاعات بیشتری سفارشتان را قطعی کنید.
عزیزان هنگامی که شما پارچه مورد نظرتان را از بین محصولات شرکت پارچه آیدا انتخاب می کنید و هزینه را واریز نموده و پس از ارسال شماره پیگیری واریزی شما به واحد فروش و تائید از سوی این عزیزان خرید شما از نظر ما قطعی تلقی شده و بارتان وارد مرحله ارسال می شود.
انتظار نداشته باشید فردای همان روز پارچه دست شما باشد، کمی منقطی تر به سفارشتان بنگرید، قرار است میزان سفارش شما از انبار کارخانه به باربری ارسال گردد و سپس بعد از بارگیری هر شهر ارسال شود که بسته به مسافت آن با کارخانه زمان مختلفی طول خواهد کشید تا پارچه دست شما برسد.
معمولا از ۱ الی ۱۰ روز طول می کشد تا پارچه به دست مشتریان ما برسد.
ما به محض اینکه واحد مالی و حسابداری پرداختی شما را قطعی اعلام نماید از طرف خود وظیفه ارسال به باربری را انجام داده و شماره بارنامه را نیز برایتان ارسال خواهیم کرد.
اما به علت اینکه اکثر مشتریان از خود ما انتظار پیگیری سفارش هایشان را از باربری داشتند و بار ها برایمان پیش آمده که مشتری خودش هیچ تماسی با باربری نگرفته و مدام به ما زنگ زده که کی سفارش من میرسه تصمیم گرفتیم تا عنوانی را تحت عنوان طول مدت زمان ارسال بار شما با عنوان ” ارسال محصولات بین ۱ الی ۱۰ روز ” نوشته و شما را در جریان روند کار آشنا کردیم.
زیرا ممکن است شما در منطقه ای زندگی کنید که از شهر ارسال بار ما چند روز یکبار بارگیری داشته باشد و چند روز طول بکشد تا پارچه های مورد نیازتان تحویلتان شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.