مرکز فروش عمده انواع پارچه پیراهنی مردانه

پارچه های پیراهنی انواع بسیار زیادی دارند که در بین مدل های مردانه می توان به تترون، پود پلی استر و پنبه و همچنین سری جدیدی از الیاف پنبه اشاره داشت که در مرکز فروش های عمده روانه بازار می شوند.
شرکت بازرگانی آیدا یکی از تولیدکنندگان پارچه در ایران است که به همراه تولید و بافت بهترین کار های پارچه امر فروش را نیز خود مدیریت کرده و در بازار سراسری کشور پخش می کند.
در زمینه پارچه های پیراهنی بیشتر بر روی مدل های مختلف تترون، کار های چهارخانه و راه راه پلی استر پنبه یا پنه ویسکوز فعالیت کرده و البته مدل های مختلفی از نمونه پارچه پیراهنی های صادراتی تمام پنبه را نیز کار کرده است.
در این بین جدیدا الیاف کتان را نیز که قبل تر تنها برای پارچه های مانتویی به کار می رفت در زمینه پیراهن مردانه استفاده می کند که برای مانتو و همچنین پیراهن های اسپرت مردانه قشر جوان و میانسال بسیار پرفروش خواهد بود.
در زمینه پارچه های تترون و تشخیص بهترین مدل های آن می توانید از اطلاعات متن بهترین پارچه پیراهنی تترون استفاده کرده و نسبت به تشخیص تار و پود آن حرفه ای تر شوید.

اگر به دنبال شرکتی هستید تا همیشه مسئولیت فروش پارچه های خود را به عهده بگیرد، و خدایی نکرده در صورت بودن هر عیبی در بحث فنی بافت یا مسئله فروش هر ابهام یا مشکلی پیش آمد جوابگوی شما باشد، به قول بازاری ها تنها به فکر خالی کردن جیبتان نباشد می توانید همکاری خود را با پارچه آیدا آغاز کرده و در عمل تفاوت این شرکت را با بقیه رقبایش مقایسه کنید.
کافیست یکی دو بار از ما خرید کرده و به ما اعتماد کنید، در مرحله عمل به تعهد هایمان نسبت به شما حتما بهترین امکانات را به کار خواهیم برد و بهترین شرایط را برای خرید هایتان فراهم می کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.