مرکز عرضه عمده پارچه لی مانتویی دورو

آیا تا اکنون از بزرگ ترین مرکز عرضه عمده پارچه لی مانتویی دورو که بیشتر از نخ پنبه ۲-۲ استفاده می نماید و با رنگ های ابروبادی اکثر نمونه هایش را ارائه خواهد کرد، خرید داشته اید؟
پارچه لی دورو کشی جزو پارچه هایی است که اکثرا برای مانتو زنانه، شلوار ساپورتی و همچنین تونیک اسپرت به کار خواهد رفت که شامل مدل های مختلفی از لی و همچنین کار های طرح لی خواهد شد که البته در بازار داخلی اکثرا اگر با واژه پارچه لی کشی مواجه شدید منظور طرح های لی است که وزنی پایین داشته و حداکثر هر کیلوی آن ۴ متر تا ۵ متر باشد.
تولیدی های پوشاک زنانه اگر در فصول گرم تابستان و بهار از پارچه های لی برای ارائه محصولات نهایی خود به بازار استفاده کنند طبیعتا توانسته اند قشر گسترده ای از خانم ها را به سوی برند خود نگه داشته و آن ها را از دست ندهند زیرا هر سال اگر حتی مد اصلی حوزه پوشاک زنانه لی نباشد اما باز هم شاهد فروش تیراژ بالایی از کار های لی خواهیم بود.
پس از تاثیر بودن نمونه های لی بر کار های خود غافل نشده و رنگبندی لی را برای خصوصا مانتو های اسپرت خود استفاده نمایید و پیشنهاد ما برای شما پارچه لی دوروی آیدا که از طریق سایت پارچه بازار به مشتری معرفی می گردد به عنوان یکی از بهترین کیفیت های بازار است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.