مرکز تولید مرغوب ترین پارچه مانتویی

مرکز تولید های فراوانی در کشور هستند که پارچه مانتویی بافته و سپس پخش می نمایند اما از نظر خوانندگان به عنوان مصرف کننده کدام برند مرغوب ترین جنس پارچه مانتویی را به بازار ارائه می دهد؟
ممکن است پارچه مانتویی مختلفی در بازار موجود باشد و خواننده محترمی که مشغول خواندن متن است با دیدن جملات بالا قیمت پایین در ذهنش تداعی شده و یا کیفیت را مدنظر قرار بگیرد اما آیا از نظر شما غیر از کیفیت و همچنین نرخ و قیمت هیچ فاکتور دیگری بر روی اعتبار برندی که تولیدکننده پارچه مانتویی باشد تاثیر نخواهد داشت؟
عزیزان تنوع طرح و همچنین رنگ را بسیار دقت نمایند زیرا مانتو مربوط به صنفی است که مشتریان نهایی آن را خانم ها خصوصا قشر جوان تشکیل داده و طبیعتا به دنبال آخرین مد روز هستند، اگر بافنده ای که با او کار میکنید طبق مد و نیاز بازار و سلیقه مشتری پیش نرود خرید هایتان سود آنچنانی برایتان نداشته و حتی گاها منجر به ضرر مالی می گردد.
سپس نحوه برخورد مجموعه فروشنده، مشتری مداری آن ها و پیگیری هایشان که برای خرید شما انجام می دهد سبب می شود تا با شرکتی فعالیت داشته باشید که از نظر اعتباری نیز جزو برترین های بازار باشد.
پارچه آیدا می تواند اولین انتخاب شما پس از خواندن متن شما باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.