مراحل تولید پارچه فاستونی

آیا از نحوه بافت پارچه فاستونی خبر دارید؟ می دانید که مراحل تولید پارچه فاستونی به چه شکلی است؟عزیزان تا به حال از شرایط ریسندگی و بافندگی پارچه فاستونی اطلاعاتی داشته اید؟
پارچه فاستونی یکی از انواع پارچه هایی است که برای تولید و بافتش نیاز به تخصص بالایی است و هر کسی نمی تواند به عنوان تولیدکننده و واحد نساجی وارد مقوله بافت این مدل شود زیرا هم سرمایه بالایی نیاز دارد و هم اینکه اگر در بحث تولید دقت لازمه انجام نشود تولیدکننده دچار خسارت مالی و اعتباری بالایی می شود.
کافیست به عنوان مثال پارچه شما که صاحب برندی است کمی آبرفت پیدا کند یا اینکه نخ کش شود و در بحث تکمیل و رنگ کیفیت قابل قبولی پیدا نکنید در این حالت است که باید فاتحه برند و اعتبارتان را به صورت کامل بخوانید و در بازار به گوشه ای رفته و دیگر به فکر یکه تازی در فروش نباشید.

شرکت ریسندگی پارچه فاستونی آیدا
یکی از واحد هایی است که مراحل تولید پارچه فاستونی را از ۰ تا ۱۰۰ به صورت کامل انجام داده و تمامی بخش ها را به عنوان زیرمجموعه خود دارا می باشد که به صورت خلاصه ریسندگی پشم و حتی ویسکوز یا پلی استری که قرار است در پارچه استفاده شود، سپس تمیز کردن و شروع انجام بافت با درصدی که قرار است سر آخر به مشتری تحویل شود با بیشترین دقت و کمترین درصد خطا در بحث تولید و سرانجام در مرحله آخر رنگ و تکمیل است.
عزیزانی که قصد دارند بیشتر در این زمینه و فعالیت مجموعه باخبر شوند جزو مشتریان ثابت ما شوند تا به صورت حضوری برای بازدید از کارخانه و واحد های تکمیل امکان رفت و آمد به کارخانه را پیدا کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.