مدل جدید پارچه حریر نگین دار

مدل جدید پارچه حریر نگین دار را دیده اید؟ آیا می دانید با یک اتوی معمولی و چندین نگین می توان در منزل نیز زیباترین پارچه حریر نگین دار ساخت؟
پارچه های حریر جزو محصولات پرطرفدار و نیاز در بازار پوشاک ایران هستند به طوریکه هرچقدر تنوع در این زمینه بیشتر شود بازهم خانمها و تولیدکنندگان لباس زنانه به فکر تقاضای مدل های جدیدتر خواهند افتاد.
یکی از ایده های جدید در این زمینه نگین کاری پارچه حریر معمولی ساده یا طرحدار است به طوریکه نگین های چسبی را از مغازه های خرازی تهیه کرده و سپس به وسیله اتو پرس یا حتی معمولی و ساده بر روی آن می چسپانیم. بهتر است برای این کار بر روی پارچه حریر یک دستمال نرم انداخته تا اتو پارچه را نسوزاند و یا حرارت بالا باعث از هم باز شدن بافت پارچه نشود.
حتی این ایده را می توانید بر روی روسری و شال خود نیز تست کنید و با ایده و طرح هایی نو از قدیمی ترین لباس هایتان البسه ای نو و شیک بسازید.
منتظر چی هستید؟ چرا همین حالا دست به کار نشده و طرح های جدیدی از پارچه حریر مدل نگین دار خلق نمی کنید؟

پارچه حریر نگین دار
پارچه حریر نگین دار
پارچه حریر نگین دار

به طرح های بالا نگاه کنید و دقیق شوید می بینید که ایده های شیک و جالبی را می توان بر روی گل های مختلف پارچه حریر اجرا نموده و یا حتی از نگین های درشت و رنگی نیز استفاده نمود.
به این ترتیب با ارزان ترین پارچه می توانید یک لباس گران قیمت و فاخر تهیه کنید. پارچه حریر را جزو کارهایی قرار دهید که دائما از آن خرید خواهید داشت تا بتوانید با صرف کمترین هزینه ها هر طرحی را که مدنظرتان بود بر روی آن پیاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.