قیمت نرخ فروش پارچه کجراه مدل فلامنت

قیمت و نرخ فروش پارچه کجراه معمولی، پلی استر و همچنین کار کتان یا مدل فلامنت را تمامی تولیدی های لباس کار در کشور نیاز خواهند داشت، به علت اینکه اصلی ترین مواد اولیه ایست که برای تولید لباس فرم و کار استفاده خواهند کرد.
پارچه کجراه یکی از پارچه هاییست که قدمت و تولید اصلی اش از اصفهان آغاز گردیده و قطب تولیدش را باید همین شهر دانست.
می توان در زمینه سفارش تولید آن به سادگی در هر شهری که باشید مانوور دهید، کافیست مدل مرغوب خامش را از اصفهان و بافنده های سرشناس و قابل اعتماد تهیه کرده و رنگش را تکمیل کنید، با باند رول شرکتتان فروشش را آغاز می نمایید و صاحب برند و سبک در همین زمینه می شوید. شاید اگر بگوییم یکی از معضلات و عیب های اساسی تولید نساجی و پارچه کشور همین است که تمامی افراد می توانند خود را به عنوان صاحب اصلی پارچه معرفی کنند و همین بی برنامه بودن، پشتوانه نداشت تولیدکنندگان اصلی و مشکلات مالی سبب می شود تا هرج و مرج رخ دهد.
البته بهتر است بحث در این رابطه را به متن های بعدی موکول کرده و به صحبت از کجراه بازگردیم.

کجراه دسته بندی زیادی دارد، به گونه ای که مدل فلامنت یکی از نمونه هاییست که برای لباس کار مرغوب است و در کنار کار کتان بسیار مناسب و با قیمتی گران تر از سایر مدلهای کجراه به فروش خواهد رسید.
برای لباس کار خط تولید و یا مهندسین و واحد عملیاتی کارخانجات از این مدل کجراه استفاده می شود که در ایران یافتن نمونه اصل آن سخت است زیرا ممکن است کجراه قوی از جنس پلی استر پنبه را به جای فلامنت به شمایی که شناختی از پارچه ندارید بدهند.
پارچه آیدا می تواند بافت را با حداقل متراژ به صورت خصوصی و مونوپلی برایتان انجام دهد و تضمین کیفیت را به عهده بگیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.