قیمت تولید پارچه پیراهنی تار و پود پنبه ای

قیمت تولید پارچه پیراهنی تار و پود پنبه ای که جزو کیفیت برتر بازار به شمار می آید در ایران معمولا با نمره نخ ۳۰ انجام می شود، این در حالیست که مشتریان خارجی به دنبال پارچه هایی می گردند که از نخ ۴۰ در بافتشان استفاده شده باشد.
پارچه های پیراهنی که به اسم پنبه ای خریداری می نمایید اکثرا پنبه ویسکوز هستند و تنها تار آن از پنبه ویسکوز استفاده شده و پودش همان پلی استر می باشد و خیلی کم پیش می آید در ایران در پود نیز پنبه به کار ببرند که در این حالت اسم الیاف آن را پنبه کامل می شناسند و همین نشان از نابلد بودن تخصصی بازاری های ما و کلاهبرداری های زیادی است که در این صنف انجام می شود.
اگر به عنوان خریدار انواع پارچه پیراهنی فعالیت دارد و تازه کار هستید و یا نسبت به سابقه فعالیت خود شناخت کمتری از تار و پود پارچه ها دارید، چرا با مجموعه هایی همکاری نمی کنید که در دادن اطلاعات فنی به شما خساست را به خرج نداده و حتی در صورت نیاز اجازه بازدید از خط تولید را به شما عزیزان بدهند.
البته باز هم با اینکه بازار ایران تعداد تولیدکننده هایش در حوزه پوشاک که نیاز به پارچه پیراهنی مرغوب دارند، بسیار است اما از نمره نخ ۳۰ استفاده می کنند و به پای مشتریان خارجی که تقاضای کیفیت یک رتبه بالاتر با نخ ۴۰ را دارند نمی رسند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.